Efe Masa, vatandaşlara çözüm oluyor
Efeler Belediyesi'nin çözüm merkezi olan Efe Masa ekipleri, vatandaşların talep ve ihtiyaçlarını hızla yerine getirebilmek için 7 gün 24 saat özveriyle çalışıyor.
Efeler Belediyesi’nin çözüm merkezi olan Efe Masa ekipleri, vatandaşların talep ve ihtiyaçlarını hızla yerine getirebilmek için 7 gün 24 saat özveriyle çalışıyor.
Efeler’e ortak akıl ve vatandaşların etkin katılımı ile hizmet eden Efeler Belediyesi, ihtiyaçlara hızlı çözümler sunabilmek için yoğun mesai harcıyor. Bu kapsamda görev alan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bağlı Efe Masa’nın ekipleri, vatandaşların talep, öneri ve şikayetlerini hızlıca ilgili birimlere aktarıp, vatandaşlara taleplerinin durumuna yönelik de geri dönüş sağlıyor. İlgili müdürlükler ise, talepleri yerine getirebilmek için gerekli çalışmaları başlatıyor.
Efeler halkını, çözümün adresi Efe Masa’ya davet eden Efeler Belediyesi, bu kapsamda sosyal medya hesaplarından birimin faaliyetleri hakkında bilgilendirici bir tanıtım videosu yayınladı. Vatandaşların dikkatle dinlenip, talep ve önerilerine hızlı ve etkin çözümler sağlandığına dikkat çekilen videoda, “Belediye hizmet binamıza misafir olarak ya da 444 80 09 numaralı telefon hattımızdan iletişim kurabileceğiniz Efe Masa ekibimiz aracılığıyla; talep, istek, öneri ve şikâyetlerinizi 7 gün 24 saat bizlerle paylaşabilirsiniz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız, sorunlarınızı dinledikten hemen sonra harekete geçerek konuyu ilgili müdürlüklere aktarıyor. Gerekli değerlendirmelerin ardından harekete geçen ekip arkadaşlarımız, taleplerinizi kısa sürede yerine getiriyor” denildi.
![Efe Masa, vatandaşlara çözüm oluyor](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/efe-masa-vatandaslara-cozum-ol_1715848202_beh7BE-2.jpg)
![Efe Masa, vatandaşlara çözüm oluyor](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/efe-masa-vatandaslara-cozum-ol_1715848202_beh7BE-3.jpg)
![Efe Masa, vatandaşlara çözüm oluyor](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/efe-masa-vatandaslara-cozum-ol_1715848202_beh7BE-4.jpg)
Bakmadan Geçme
![Aydın İl Sağlık Müdürlüğü voleybol turnuvasında 3'üncü oldu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-il-saglik-mudurlugu-vole_1722064562_1CMwtW.jpg)
![Hastane temizlik personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/hastane-temizlik-personeline-i_1722063841_oh2WpA.jpg)
![Aydın Büyükşehir Belediyesi kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-buyuksehir-belediyesi-ki_1722063121_0eOHFD.jpg)
![Parktaki bankı çaldı, hurdaya dönüştüremeden yakalandı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/parktaki-banki-caldi-hurdaya-d_1722022681_mV0HLg.jpg)
![Söke'deki KİPAŞ Kağıt Fabrikası'nda maaş krizi: İşçiler kuleye çıktı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/soke-deki-kipas-kagit-fabrikas_1722022321_znaGOB.jpg)
![Firari hükümlü polise yakalanmamak için 2'nci kattan atladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/firari-hukumlu-polise-yakalanm_1722021843_UdOw83.jpg)