Efeler'den kitap bağışı çağrısı

Efeler Belediyesi, sosyal medya üzerinden 'Geleceğe birlikte ışık tutalım' sloganıyla yaptığı paylaşımla Kitap Kafeler için vatandaşlara kitap bağışı çağrısında bulundu.

Efeler Belediyesi, sosyal medya üzerinden “Geleceğe birlikte ışık tutalım” sloganıyla yaptığı paylaşımla Kitap Kafeler için vatandaşlara kitap bağışı çağrısında bulundu.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay tarafından hayata geçirilen Kitap Kafeler gençlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. İlçe genelinde açılan Kitap Kafeler’in sayısı her geçen gün artarken, öğrencilere de destek oluyor. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Kitap Kafeler ile ilgili paylaşım yapan Efeler Belediyesi, sosyal medya üzerinden vatandaşlara seslenerek kitap bağışı yapılması konusunda çağrıda bulundu.

Konu ile ilgili Efeler Belediyesi’nden yapılan paylaşımda “Geleceğe birlikte ışık tutalım, Efeler’de bilgiyi ve iyiliği elden ele yayalım. Kitap Kafelerimiz kitap bağışlarınızla büyüyor. Bizimle iletişime geçerek Türkiye’nin dört bir yanında kitap bağışı yapabilirsiniz” ifadeleri yer aldı.

Efeler'den kitap bağışı çağrısı
İHA

Bakmadan Geçme