• Haberler
  • Güncel
  • Fatma Tuğba ve Şanver bir ömür boyu mutluluğa 'evet' dedi

Fatma Tuğba ve Şanver bir ömür boyu mutluluğa 'evet' dedi

Fatma Tuğba Güleken ile Şanver Uçar görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

Fatma Tuğba ve Şanver bir ömür boyu mutluluğa 'evet' dedi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Demirören Haber Ajansı Nazilli Temsilcisi Bahattin ve Hatıra Albayrak'ın oğlu Şanver ile Kadastrodan emekli Mennan ve merhum Sebilhan Güleken ile Nazilli İlçe Sağlık Müdürü Şule Akbaş’ın kardeşi Fatma Tuğba dillere destan bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Nazilli Ziraat Bankası personellerinden Fatma Tuğba Güleken ile Nazilli Devlet Hastanesi personellerinden Şanver Uçar’ın düğün merasimine Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, NDH Başhekimi Necati Akkaya, Ziraat Bankası Nazilli Şubesi Müdürü Erhan Tekin, EKKK Başkanı Dursun Öztunç, Nazilli Afyonlular Dernek Başkanı Bülent Akgün, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen, daire müdürleri, STK temsilcileri, yakınları ve çok sayıda seçkin davetli mutlu çifti yalnız bırakmadı.
Düğün merasiminde nikah şahitliklerini Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile birlikte toplamda 6 kişi yaptı. Düğünün en mutlu çifti Fatma Tuğba ve Şanver nikah memurunun sorusuna en yüksek sesle evet diyerek bir ömür boyu mutluluğa 'evet' dediler.
Nikah merasiminin ardından çalan birbirinden güzel şarkılar eşliğinde mutlu çift davetliler geç saatlere kadar gönüllerince eğlendiler.

Bakmadan Geçme