Ekonomi

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli ekonomi haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Ekonomi Haberleri

Muhtar Certel'den esnaflara duyuru

Nazilli’nin Zafer Mahallesi Muhtarı Mustafa Certel, sosyal medya hesabından, Covid-19 nedeniyle faaliyetlerine ara verilen iş yerlerinin gelir vergisi, stopaj ve KDV beyannamelerinin verilme ve ödeme sürelerinin uzatıldığını duyurdu. 

Çetindoğan: 'Alışverişini yerel esnaftan yap, esnafına sahip çık'

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Selahittin Çetindoğan, Aydınlı vatandaşlara çağrıda bulunarak “Alışverişini yerel esnaftan yap, esnafına sahip çık. Esnaf kazanırsa Aydın kazanır.” dedi.

Enginar üreticisini zirai don vurdu

Aydın’ın en önemli tarımsal ürünlerinden olan enginarın ekili olduğu arazilerde meydana gelen zirai don zarara yol açtı. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, dondan etkilenen enginar tarlalarında incelemelerde bulundu. 

Atçalı kadınlar örnek oluyor

Türkiye'nin modern imarlı ilk kenti olan Aydın’ın Sultanhisar ilçesine bağlı Atça Mahallesi, kadınların dayanışmasıyla da ülkeye örnek oluyor. 

Venüs Otel, törenle hizmete açıldı

Nazilli’de 26 odalı Venüs Otel, Şirinevler Mahallesi Denizli Karayolu üzerinde hizmete girdi. İkisi kral dairesi olmak üzere 26 odalı Venüs Otel, Nazilli’de otelciliğe yeni bir soluk getirecek.    

Çine'de ikinci TOKİ müjdesi

Çine’de yapımı devam eden TOKİ Evleri’ni ziyaret eden TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu Başkanı ve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, 2. Etap TOKİ Evleri'nin de müjdesini verdi. 

Acarlar Bölge Hali için arazi takasına hazırız

İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin ile bir araya gelen İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Acarlar Bölge Hali Projesi'nin hayata geçmesi için Milli Eğitim Bakanlığı ile arazi takas etmeye hazır olduklarını söyledi.

Emeklilerden zam tepkisi

Toplam 194 haber.