Güncel

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Güncel Haberleri

Nazilli Belediyesi Kasım ayı meclis karar özetleri yayınlandı

Nazilli Belediye Meclisi’nin Kasım Ayı olağan meclis toplantısının 2 Kasım’da gerçekleşen 1. Birleşim 1. Oturumu ve 4 Kasım’da gerçekleşen 1. Birleşim 2. oturumuna ait karar özetleri yayımlandı.

Nazilli protokolü, “Kadına şiddete hayır” dedi

Nazilli’de 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında bilgilendirme standı açıldı.

Aydınlı şehit öğretmene vefa

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Eğitim Fakültesi öğretim elemanları ve öğrencileri, İncirliova İlçesi Yazıdere Mahallesinde bulunan Şehit Öğretmen Adem Akdeniz’in kabrini, evini ve isminin verildiği Yazıdere Şehit Adem Akdeniz İlkokulu’nu ziyaret etti.

Çetinkaya, yeniden aday

Nazilli Marangoz ve Ağaç İşleri Esnaf Odası’nın 2022’de yapılacak genel kurulu öncesinde mevcut başkan Ali Çetinkaya yeni dönem için aday olduğunu açıkladı.

Nazilli Belediyesi hizmete doymuyor

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Yeni Sanayi Mahallesi 1026 Sokak’ta Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol yapım çalışmaları ile kentin su ihtiyacını karşılamak için inşa edilen 40 tonluk iyi su deposunu inceledi.

Nazillili iş kadınları ‘şiddete hayır’ dedi

Nazillili iş kadınları, Kadına Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde hep birlikte ‘kadına şiddete hayır’ dedi.

Öğretmenlere Naz Pati'lerden sürpriz kutlama

Nazilli Kent Konseyi Naz Patiler Hayvanseverler Grubu, hayvanları besleme öncesinde öğretmenlere sürpriz yaparak Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Nazilli’de esrarengiz kafatası ve kemikler bulundu

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli Sümer Kampüsü içerisinde su arızasını tamir etmek isteyen işçiler, kazı sırasında bir insana ait olduğu tahmin edilen kafatası ve kemik parçaları buldu.

Nazillili hayırseverden NDH'ye örnek bağış

Nazilli’de ismini vermek istemeyen bir hayırsever tarafından Nazilli Devlet Hastanesi’ne 2 EKG ve 2 Defibrilatör cihazı bağışlandı.

Osman Bezek'in acı günü

Nazilli’de hayatını kaybeden Uğur Soğutma eski CEO’su Osman Bezek’in abisi ve ASKİ Nazilli Şefi Ahmet Öz’ün dedesi Ali Bezek (85) son yolculuğuna uğurlandı.

Orhangazili öğretmenler kutlama yemeğinde buluştu

Nazilli Orhangazi İlkokulu öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yemekte bir araya geldi.

Bozdoğan Müftüsü'nden kötü haber

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan Bozdoğan Müftüsü Mehmet Sabancılar’ın durumu ağırlaştı. Yoğun bakım ünitesine alınan Sabancılar, entübe edilmeye başlandı.

Nazilli’de 24 Kasım Öğretmenler Günü törenlerle kutlandı

Nazilli’de 24 Kasım Öğretmenler Günü, etkinliklerle kutlandı. İlk olarak İstasyon Meydanı’ndaki Atatürk anıtına çelenk sunulurken, ardından Mehmet Yüzügüler Tiyatro Salonu’ndaki programla tören sona erdi.

Tırmanma sezonu Aydın'da sona erdi

Ege Otomobil Sporları Kulübü (EOSK) tarafından Buharkent Belediyesi’nin katkılarıyla organize edilen AVIS 2021 Türkiye Tırmanma Şampiyonası 6. ve son yarışı, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi.

Pınarbaşı Mahallesi’nde yollar yenileniyor

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Pınarbaşı Mahallesi 1 ve 590 Sokak’ta Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

Nazillili kuaförlere topuz eğitimi

Nazilli Berberler Odası tarafından kuaförlere yönelik topuz eğitimi düzenlendi.

Ege'nin Divası İsmoş, 'Nazilli Bayanları'yla matinede buluştu

Nazilli Bayanları Facebook Sayfası üyesi kadınlar, kadınlar matinesinde bir araya gelerek gönüllerince eğlendi. Gecede sahne alan Ege’nin Divası İsmoş, davetlileri gece boyunca eğlendirdi.

Şehit Teğmen Muhammet Can Sevim unutulmadı

Nazilli Belediyesi, Van'ın Çaldıran ilçesinde 22 Kasım 2018'de askeri aracın devrilmesi sonucu şehit düşen Teğmen Muhammet Can Sevim için Belediye Meydanı’nda 5 bin kişilik tavuklu pilav hayrı gerçekleştirdi.

Türkiye'nin şampiyon atları Nazilli'de yarıştı

Nazilli’de Türkiye’nin şampiyon atları, Rahvan At Yarışları heyecanı yaşadı. Nazilli Belediyesi'nin ev sahipliğinde 9’uncusu gerçekleştirilen ‘Nazilli Geleneksel Rahvan At Yarışları’na Türkiye’nin dört bir yanından 250 rahvan at katıldı.