Güncel

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Güncel Haberleri

Nazilli’de çalışmalar devam ediyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeşil Mahalle 1872 sokak park alanında 4 adet metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi.

Avrupa’da staj faaliyetine katıldılar

Nazilli Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Güzellik ve Saç Bakım Alanı öğrencileri, öğretmenleri himayesinde Erasmus+ projesi kapsamında Portekiz’in Braga şehrinde staj faaliyetine katıldı.

“Meclis üyelerimizin yeri bellidir”

İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın İYİ Parti’den istifa etmesinin ardından Nazilli’ye gelerek meclis üyeleriyle acil toplantı gerçekleştirdi. Paylaşılan fotoğrafta birlik, berberlik mesajı verildi.

Sevilen esnaftan acı haber geldi

Nazilli’nin sevilen esnaflarından olan, beyin kanaması geçirerek yoğun bakımda tedavi altına alınan Çantacı Erol Gürgür, hayatını kaybetti.

Özcan, resmen AK Partili

AK Parti Grup Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’ye katılan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a rozetini taktı.

Önal bırakıyor

Aralık ayında olağanüstü genel kurula gidecek olan Nazilli Belediyespor’da mevcut başkan Ünal Önal görevi bırakacağını açıkladı. Başkan Ünal Önal, “Benim sözüm bir sefere mahsustu” dedi.

Başkan Özcan, Nazilli'yi salladı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, kurucusu olduğu partisinden dün sabah saatlerinde istifa etti. Recep Tayyip Erdoğan’ın rozet takacağı Özcan’ın AK Parti’ye geçeceği öğrenildi.

Seçimler iptal oldu, Tığoğlu, kararı açıkladı

Nazilli’de 20 Ekim 2021 tarihinde yapılan Kent Konseyi seçimleri, açılan itiraz davası sonucunda Aydın 2’nci İdare Mahkemesi’nin kararıyla iptal edildi. Alınan kararı, iptal davasını açan Mehmet Gürkan Tığoğlu, basın toplantısıyla açıkladı.

Milli Eğitim Kursu Onaylı Sertifikalı Masaj Kursu

Biyolojik sağlık insanların yaşam içerisinde sürekli desteğe ihtiyaç duydukları bir konudur.

Cumhuriyet Kadınları Derneği’nde Selma İkiz dönemi

Cumhuriyet Kadınları Derneği Nazilli Şubesi’nin 3’üncü olağan kongresinde, Selma İkiz başkanlığa seçildi.

Kadınlar, Doğa Beach'te buluşuyor

Nazilli’de birçok konser programına imza atan Doğa Beach, bu kez kadınlar matinesi ile ilçede yaşayan kadınlara unutulmaz bir gün yaşatmaya hazırlanıyor.

Eymen ve Cihangir erkekliğe ilk adımı attı

Nazilli’nin tanınan esnaflarından Süleyman-Fatma çiftinin çocukları Eymen ve Cihangir, görkemli sünnet töreni ile erkekliğe ilk adımını attı.

Beşiktaş Boşanma Avukatı ile Hukuki Süreç

Beşiktaş boşanma avukatı ile boşanmadaki hukuki süreçler her zaman çok daha kaliteli ve güvenli şekilde ilerler.

Nazilli'nin sevilen esnafından üzücü haber

Nazilli’de uzun yıllardır çanta ve bavul tamirciliği yapan Çantacı Erol Gürgür beyin kanaması geçirdi. Hemen hastaneye kaldırılan sevilen esnafın durumu ciddiyetini korurken, sevenleri hüzne boğuldu.

Nazillili bir haftalık asker kalbine yenik düştü

Nazilli’den Kütahya’ya 1 hafta önce askere giden Çağlar Akay (20) kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Akay’ın ölüm haberi sevenlerini yasa boğdu.

Şeffaf Branda Nedir?

Şeffaf branda soğuk, sıcak, yağmur, rüzgar gibi olumsuz hava koşullarından etkilenen dış mekanlarda oluşturmuş olduğu alanların ısı yalıtımı ve Konfor alanı sağlayan branda türüdür.

Kurban Bağışı İçin Güvenli Adres

Kurban bağışı, bilhassa açlık problemi yaşayan ülkeler için yapılan oldukça önemli olan bir bağıştır.

En İyi Şanlıurfa Avukat Bul

Şanlıurfa ili ve ilçelerinde hukuksal bir mücadele içerisinde iseniz ve bu süreçte sizlere destek olabilecek iyi bir avukat arayışındaysanız Şanlıurfa avukat ile iletişim kurabilirsiniz.

Nazilli Ceza İnfaz Kurumu Camisi törenle açıldı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Açık Ceza İnfaz Kurumu ile Diyanet Vakfı iş birliğiyle yapılan caminin açılışına katıldı.

Toplam 2804 haber.