Güncel

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Güncel Haberleri

Servis Kooperatiflnden şehitler için keşkek hayrı

Nazilli S.S. 185 Nolu Servis Araçları Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından şehitler için keşkek hayrı yapıldı. Vatandaşlar hayırdan almak için kazanların başında uzun kuyruklar oluşturdu.

Sosyal Medya Tasarımı Hizmetleri Sunumu

İnternet teknolojisinin bizler için sunmuş olduğu en kaliteli seçeneklerden bir tanesini e-ticaret sistemleri oluşturuyor.

Dior Sauvage Parfüm

Çok sayıda erkeğin tercihi kalıplaşmış tanınan beğenilen Dior grubuna ait olan Dior Sauvage parfüm, kokuyu içine çekenleri esir alıyor denilebilir.

NDH Ata'yı unutmadı

Nazilli Devlet Hastanesi, Atatürk’ü 84’üncü ölüm yıl dönümünde andı. NDH’de saat 09.05’te sirenler çalarken, sağlık çalışanları ile hasta ve yakınları saygı duruşunda bulundu.

Nazilli'de hayat durdu

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 84. ölüm yıl dönümü dolayısıyla Nazilli’de düzenlenen anma töreninde saat 09:05’te iki dakika boyunca sirenler çalarken, ilçede adeta hayat durdu. İlçenin dört bir yanından siren sesini duyan vatandaşlar, saygı duruşunda bulundu.

Nazilli Belediyesi’nden yol hamlesi

Nazilli Belediyesi ekipleri, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yaklaşık 10 bin metrekare alanda temizlik ve yol yapım çalışmalarına başladı.

Nazilli Ata'sını andı

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 84’üncü yıl dönümünde Nazilli’de bir dizi programla anıldı. Etkinliklerde duygusal anlar yaşandı.

Büyükşehir, Nazilli’de 60 bin fide dağıttı

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ata tohumlarından yetiştirilen 60 bin adet marul, brokoli, lahana ve karnabahar fidesi, Nazilli Belediye Meydanı’nda vatandaşlara dağıtıldı.

Sıcak Yolluk Kontrol Modülleri Nedir?

Sıcak yolluk kontrol modülü tanımını yapacak olur isek, sıcak yolluk sistemlerinin elemanlarından olan termokupllar oluşan veriyi rezistanslara aktarır.

NDH'de organ bağışı farkındalık etkinliği

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Necati Akkaya, Organ Bağışı Haftası kapsamında hastane polikliniğinde farkındalık yaratmak için stant kurduklarını belirtti.

Nazilli'de gençler bu partiyi bekliyor

Nazilli Doğa Beach’de 12 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek partide sahne alacak hip-hop ve rap müziğinin son dönemdeki yıldızlarından Canbay & Wolker için hayranları gün saymaya başladı.

Numan Öğünçlü, sonsuzluğa uğurlandı

Tedavi gördüğü İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'nde yaşamını yitiren Numan Öğünçlü (61) sonsuzluğa uğurlandı.

Dijital Kartvizit Nedir Ve Dijital Kartvizitin Faydaları

Dijital kartvizit kullanımı çok kolay olan son teknolojik bir üründür. Klasik kağıt kartvizitlerin değişiklik göstererek sanal olarak şık bir şekilde cüzdanlarda ya da cep telefonlarında taşınma şeklidir.

Web Sitesi Nedir?

Web üzerindeki sayfalar, görsel ve animasyonlar, metin şeklinde ziyaretçilerine bilgi aktarımı yapan veya hizmet sunan sayfaları kapsayan pek çok şekilde bulunan döküman topluluğuna web sitesi denilmektedir.

Ekonomi Gündemi Takip Noktası

Ekonomiyi takip etmek hayatın her alanında önem taşıyan bir durumdur. Kişiler ekonomik anlamda bilgi sahibi olmadıklarında kendi para politikalarını da yönetme konusunda zorluk yaşayacaktır.

Duayen siyasetçi Numan Öğünçlü, hayatını kaybetti

Nazilli’nin tanınmış ve sevilen isimlerinden Numan Öğünçlü (61), yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak yaşamını yitirdi.

NTB’de ‘Bitkisel Zenginliğimizin Tarım Açısından Kullanılabilirlik’ konferansı

Nazilli Ticaret Borsası (NTB) ve Nazilli Ticaret Odası (NTO) 7’nci Meslek Komitesi’nin iş birliğiyle “Bitkisel Zenginliğimizin Tarım Açısından Kullanılabilirlik” konferansı düzenlendi.

Behlül, iş yerinin maskotu oldu

Nazilli’de hayvan sevgisi ile bilinen esnaf Halil Pakatçı, Behlül adını verdiği sokak kedisine dükkanında bakıyor. Herkesi sokak hayvanları konusunda duyarlı olmaya davet eden Pakatçı, Behlül’e iş yerinin vitrininde bakıyor.

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Nakliye firmalarının günümüzdeki önemi oldukça büyüktür. Nakliye firmaları birbirleriyle kıyasıya rekabet içerisindedirler.

Toplam 2788 haber.