Güncel

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Güncel Haberleri

Nazilli’de greve giden öğretmenler eylem yaptı

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Nazilli’de de 14 eğitim sendikası Öğretmenlik Meslek Kanunu'na tepki ve özlük haklarının iyileştirmesi için greve giderek iş bıraktı. Belediye Meydanında toplanan sendika üyesi öğretmenler, sloganlar atarak seslerini duyurmaya çalıştı.

Erdil, Düzcespor maçını değerlendirdi

Nazilli Belediyespor teknik direktörü Cihan Erdil, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tesislerinde Düzcespor maçını değerlendirdi. Açıklamaya kaptan Mehmet Ersavaş ve son haftaları golcüsü Ahmet Gökbayrak da katıldı.

Nazilli Belediyesi’ne İzmir’den otobüs hibe edildi

Nazilli Belediyesi’nin kasım ayı meclis toplantısında alınan kararla, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı ESHOT Genel Müdürlüğü tarafından hibe edilen otobüs kabul edildi.

Nazilli Belediyesi personellerine Acil Durum Eğitimi verildi

Nazilli Belediyesi ve Ege OSGB iş birliğiyle Fen İşleri Müdürlüğü personellerine Acil Durum Eğitimi verilerek tatbikat yapıldı.

Sümerli miniklerden muhteşem Cumhuriyet gösterisi

Nazilli’de bulunan Sümer Anaokulu’nun minik öğrencileri Cumhuriyetin ilan edilişinin 99’uncu yılı dolayısıyla özel bir kutlama programına imza attı. Cumhuriyet Bayramı’nı öğrenciler, öğretmenler ve veliler coşkuyla kutladı.

Bozdoğan Saadet Partisi’nde kongre kararı

Saadet Partisi Bozdoğan İlçe Teşkilatı, yapılan yönetim kurulu toplantısında kongreye gitme kararı aldı. Teşkilat bu kararı, sosyal medya sayfasından duyurdu.

Bozdoğan'ın gururları ilçenin ismini Türkiye'ye tanıttı

Bozdoğanlı ralliciler Doğukan Gencer ve Ramazan Berdik, İzmir’de düzenlenen Oto Drag Yarışları’nda aldıkları başarılarla ilçenin gururu oldu.

Medya-İş Sendikası'na mermili gözdağı!

Medya İşçileri Sendikası’nın (Medya-İş) Trakya Bölge Müdürlüğü binası önüne bırakılan mermi hukuksuzluğun simgesi oldu. Sendikal çalışmalarla işçilerin haklarını savunduklarını söyleyen Genel Başkan Sezai Ballı; “Kanunlar çerçevesinde mücadelemiz devam edecek” dedi.

Cumhuriyet coşkusu Nazilli'yi sardı

Nazilli'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Fener Alayı ve havai fişek gösterileri yapıldı.

Nazilli ADD'den Cumhuriyet Balosu

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Nazilli Şubesi tarafından Cumhuriyet'in kuruluşunun 99’uncu yıl dönümü nedeniyle geleneksel Cumhuriyet Balosu düzenlendi.

Nazilli'de Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı

Nazilli’de Cumhuriyet Bayramı, düzenlenen törenlerle coşkuyla kutlandı. Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başlayan kutlamalar, tebrikat töreni, stadyumda okulların programları ve Cumhuriyet yürüyüşü ile devam etti.

Çelik: "Öğretmenler huzursuz ve mutsuz"

Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası (EĞİTİM GÜCÜ SEN) tarafından yapılan basın açıklamasında, Öğretmenlik Meslek Kanunu ile Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yönetmeliği’nin çağdaş eğitime ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın kuruluş hedeflerine uygun olmadığı kaydedildi.

Alkışlar Atatürk Sevdalısı Emekli Öğretmene

Nazilli’ye bağlı Hamzallı Köyü’nde yaşayan Atatürk sevdalısı emekli öğretmen Vural Nural Elmas tarafından yaptırılan Atatürk Büstü törenle açıldı.

Nazilli Ticaret Borsası’nın eğitim yardımı, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştı

Nazilli Ticaret Borsası (NTB) tarafından geleneksel hale getirilen eğitim yardımlarına, bu yıl Nazilli Ayakkabıcılar Odası’nın da katkılarıyla devam edildi.

Nazilli’de Sümerbank desenleri yaşatılıyor

Nazilli’de Sümerbank desenlerinin kullanıldığı eşyaların sergilendiği “Hayata Değer Katan Sümerbank Desenleri ve El Sanatları” adlı sergi, Lütfi Selek Kültür Merkezi’nde törenle açıldı.

CHP Nazilli'den alternatif Cumhuriyet Bayramı kutlaması

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Örgütü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99’uncu yıl dönümü dolayısıyla devlet töreninin ardından alternatif olarak kutlama töreni düzenledi.

Nazilli'de 29 Ekim kutlamaları, çelenk koyma töreni ile başladı

Cumhuriyetin ilanının 99’uncu yıl dönümü kutlamaları, Nazilli’de çelenk koyma töreni ile başladı. Törene yoğun katılım oldu.

Nazilli Ticaret Odası'nda görevlendirmeler belli oldu

Nazilli Ticaret Odası’nda (NTO) 1 Ekim 2022 tarihinde komite üyeleri ve meclis üyeleri seçimleri ile başlayan resmi seçim süreci, oda meclisinin yaptığı ilk toplantıda meclis başkanı ve başkan yardımcıları seçiminin yapılması ile tamamlandı.

Sultanhisar MYO, oryantasyon programlarını tamamladı

Sultanhisar Meslek Yüksekokulu (MYO) 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Tanışma ve Uyum (Oryantasyon) Programları, 17-24 Ekim 2022 tarihleri arasında Sultanhisar MYO Ahmet Hakkı Balcıoğlu Kampüsü Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Toplam 2788 haber.