Güncel

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Güncel Haberleri

NTO'nun yeni meclis başkanı Süleyman Gürbüz oldu

Nazilli Ticaret Odası’nda eski başkan Gürdal Yüzügüler’den boşalan meclis başkanlığı görevine Süleyman Gürbüz seçildi.

Cruise Girne Hizmetleri

Bulut Akacan sıradanlık uzak bir şekilde sağlamış olduğu hizmetlerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış günümüzün en önemli hizmetlerine ev sahipliği yapıyor.

Lüks Konut Yatırımlarında Bulut Akacan Başarı Hikayesi

Konut sektörüne yönelik kaliteli ve ülke ekonomisine büyük geri dönüşümler sağlayacak çalışmalarda Bulut Akacan ön plana çıkmaktadır.

Kıbrıs Haberleri Sitesi

Habercilik sektöründe hizmet sunan Kıbrıs Haber sitesi sizlere Kıbrıs ülkesindeki tüm güncel gelişmeleri sunmaktadır.

Türkiye’nin güçlü kadınları Nazilli’de buluştu

Nazilli’de 26 Ekim Kadın Muhtarlar Günü dolayısıyla Nazilli Belediyesi ev sahipliğinde Aydın Kadın Efeler Derneği ve Ege Kadın Buluşması Aydın Sekreteryası bileşenleri ilk kadın Muhtar Gül Esin’in kabrini ziyaret etti. 

BAŞKAN ALPTEKİN ARI’YA YÜKLENDİ 

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, ekonomi üzerinden eleştirilerine rakamlarla devam etti. Başkan Alptekin, Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Sözcüsü Mustafa Arı’ya “Mutfak tüpüne 84 zam gelmiş. Ben yazarken utanıyorum, sen satarken utanıyor musun bilmem” dedi.

Nazilli, Canbey & Wolker ile coşacak

Nazilli’ye bağlı İsabeyli Mahallesinde bulunan Doğa Beach’in düzenleyecek olduğu ‘Back To School’ partisinde gençlerin sevdiği grup Canbay & Wolker ve DJ Bensu Şahin sahne alacak.

Yeşil Mahalle’de çalışmalar genişletildi

Nazilli Belediyesi ekipleri tarafından Yeşil Mahalle’de yürütülen çalışmalar genişletildi. 721 Sokak bağlantı yollarındaki bin 200 metrekare alanda yürütülen çalışmalara ek sokakların eklenmesi ile vatandaşların mağduriyeti giderilmiş oldu. 

Bulut Akacan İle İş Dünyasında Başarmanın Formülü

Günümüzün en kaliteli iş fikirlerinden bir tanesini ticaret yapmak oluşturuyor.

Muhtar Kırbaş’tan Başkan Özcan’a teşekkür

Kentin dört bir yanında şanlı Türk bayrağını dalgalandırmayı sürdüren Nazilli Belediyesi, kent merkezine 13 kilometre uzaklıkta bulunan Aşağıörencik Mahallesi’ne dev Türk bayrağı dikti.

KADES uygulamasıyla ilgili farkındalık çalışması

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, KADES uygulamasıyla ilgili ortak bir çalışmaya imza attı. Nazilli Belediyespor maçı öncesi stadyumda gişe önünde kurulan stantta ekipler broşür dağıtarak hem KADES uygulamasıyla ilgili hem de “Kadına Yönelik Şiddet” suçuyla ilgili bilgilendirme yaptı.

Nazilli’de şampiyon rahvan atlar yarıştı

Nazilli Belediyesi tarafından 10.’su düzenlenen Rahvan At Yarışları Nazilli Koşusu’nda, rahvan atların mücadelesi büyük heyecan yarattı.

Nazilli’de demirci ustaları iş bırakıyor

Nazilli’de inşaat sektöründe çalışan demirci ustaları iş bırakma kararı aldı. Demirci ustaları, metrekaresi 50 lira olarak belirledikleri fiyat kabul edilinceye dek işe başlamayacaklarını belirtti.

Nazilli’ye kültürel ziyaretler devam ediyor

Nazillili Türk Bilim İnsanı, Jeofizik Yüksek Mühendisi, İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof Dr. Övgün Ahmet Ercan ve beraberindeki 60 kişilik heyet, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın ev sahipliğinde ilçenin tarihi ve kültürel öneme sahip noktalarını ziyaret etti.

Meşrubat Dolabı Modelleri Ve Özellikleri

Günlük kullanımlarda market gibi işletmelerin içeceklerinin en iyi koşullarda saklanmasına yardımcı olan meşrubat dolabı, ebatları ve kullanım özelikleri bakımından birbirlerinden farklılık gösterirler.

Kimi, 3 şampiyonlukla Nazilli'yi gururlandırdı 

Avusturya’da yaşayan Nazillili gurbetçi İsmail Karakılıç’ın oğlu 12 yaşındaki Kimi Karakılıç, İtalya’da girdiği karting yarışlarında aldığı şampiyonluklarla Nazilli’nin gururu oluyor.    

NAZİLLİLİ YAZARDAN DEREAĞZI ANILARI 

Nazilli’nin Dereağzı Mahallesi hakkında ilgi çekici bir kitap yayınlandı. Kitap, Nazillili yazar ve şair Mesut Özünlü tarafından kaleme alındı. Yazar, “Bir Köy Yaşamından Masalsı Anılar, Hayatımın İlk On Yılı 1964-1974” başlıklı kitabında, doğumundan on yaşına kadar devam eden Dereağzı Mahallesi’ndeki köy hayatından, çocukluk anılarından, yaşadığı acı ve tatlı olaylardan, dahası bir çocuk gözüyle tanıklık ettiği yarım yüzyıl öncesinin masalsı zamanlarından söz ediyor. 

Açıkgöz, Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti.

'Nazilli’nin 85 yıllık özlemi inşallah son bulacak'

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, ‘Nazilli İl Olma Platformu’ ile Ankara’ya gerçekleştirilen çıkarma sonrası yaptığı açıklamada, “Ziyaret edilen her yerden söz aldık” dedi.

Toplam 2788 haber.