Güncel

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Güncel Haberleri

Nazilli, onu arıyor

Nazilli’nin kırsal Bağcıllı Mahallesi’nde ikamet eden alzheimer hastası İsmail Demiral, 2 gündür evine geri dönmedi. Kolluk kuvvetleri yaşlı adamı bulmak için geniş kapsamlı çalışma başlattı.

Nazillili 41 kişi sertifikalı AFAD Gönüllüsü oldu

AFAD, Nazilli Belediyesi, Kızılay, Afet ve Acil Haberleşme Cemiyeti (TRAC) ve Orman Genel Müdürlüğü’nün işbirliğiyle yapılan Afet Gönüllüleri Buluşması ve sertifika töreni ilçe protokolünün katılımıyla gerçekleşti.

Çerçioğlu, görme engelli vatandaşın derdine derman oldu

Engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren Aydın Büyükşehir Belediyesi, son olarak Nazilli’de yaşayan görme engelli bir vatandaşın talebini yerine getirdi.

Nazilli'de Mevlid-i Nebi programı ilgi görmedi

Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle Nazilli Belediyesi tarafından etkinlik düzenlendi. Polis ve gazetecilerin de takip ettiği programa yaklaşık 30 kişinin katılması dikkat çekti.

Nazilli’de engellilere sağlanan imkanlar anlatıldı

Nazilli Kaymakamlığı tarafından engelli bireylere, iş yaşamı ve toplumsal yaşamda kamu kurumları vasıtasıyla sağlanan imkanlar ile verilen maddi destekler anlatıldı.

Nazilli'de dillere destan düğün

Nazilli’nin sevilen ve tanınan iş adamı Taner Günana’nın kızı Hazal ile iş adamı Kazım Cintosun’un oğlu Mustafa, rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi. Düğün, iş ve siyaset dünyasını bir araya getirdi.

Bozyurt’ta 30 yıl sonra yüzler güldü

Kentin dört bir yanında yol çalışmalarına devam eden Nazilli Belediyesi ekipleri, Bozyurt Mahallesi’nde yürütülen 2’nci etap faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

İsabeyli Mahallesinde yol yapım çalışmaları sürüyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İsabeyli Mahallesi’nde yeni yollar açmaya devam ediyor.

Necati Akkaya, asaleten başhekim oldu

Nazilli Devlet Hastanesine daha önce başhekim vekili olarak atanan Uzm. Dr. Necati Akkaya’nın, asaleten ataması yapıldı.

Nazilli Ticaret Borsası’ndan ihracat vurgusu

Türkiye’nin en önemli tarımsal ihracat ürünlerinden biri olan kuru incirde 300 milyon dolarlık ihracat hedefleniyor. İhracatında dünya lideri olunan kuru incirin Aydın ili açısından önemli olduğunu vurgulayan Nazilli Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, 7 Ekim’de başlayan ilk yükleme ile birlikte fiyatı gerileyen kuru incirin önümüzdeki günlerde değerine yeniden kavuşacağını söyledi.

Nazilli'de sokak köpeği, otobüs şoförünü ısırdı

Nazilli Otobüs Terminali'nde bir sokak köpeği, otobüs şoförü Zihni Gezin’i bacağından ısırdı. Olayın ardından Nazilli Devlet Hastanesi’ne giden Gezin’e kuduz aşısı yapıldı.

Miray Anaokulu öğrencileri yaparak, yaşayarak öğreniyor

Nazilli’de bulunan Özel Miray Anaokulu öğrencileri, ‘Yaparak Yaşayarak Öğrenme’ etkinliği çerçevesinde, Kısmet Pide Salonu’nda pide yaptı.

Minibüs şoförlerinden Nazilli Belediyesi’ne teşekkür

Yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerde yol bakım ve tadilat çalışmalarına hızla devam eden Nazilli Belediyesi, perşembe günleri kent pazarının kurulması nedeniyle minibüslerin park alanı olarak kullandığı Yeni Mahalle 78 Sokak’ta yenileme yaptı.

ATANIN GELİŞİ NAZİLLİ’DE 3 GÜN KUTLANDI

Atatürk’ün Nazilli’ye gelişinin ve Sümerbank Basma Fabrikası’nın açılış yıldönümü etkinlikleri kapsamında Nazilli Belediyesi'nin katkılarıyla Nazilli Kaymakamlığı tarafından 'Sümerbank Basma Fabrikası Paneli’  düzenlendi. 

Facebook Hesabı Sahibi Olma

Facebook ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından bir tanesi ortaya çıkarıyor.

Instagram Cloaker ile En İyi Hizmet

instagram cloaker ile her zaman bu alanda en iyi hizmetler sağlanır. Cloaker ile özellikle erişimlerin yükselmesi ve hesapta botların gezilmesini engellemek gibi durumlar mümkün olur.

Nazilli’de okullar arası voleybol turnuvası başladı

Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen okullar arası voleybol turnuvası başladı. 10 gün boyunca devam edecek turnuvanın ilk maçı, Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek’in servis atışı ile başladı.

Tığoğlu, "Kesin çözüm kısırlaştırmaktır"

Nazilli Hayvan Hakları ve Doğa Koruma Derneği Başkanı Mehmet Gürkan Tığoğlu, geçtiğimiz hafta sonu zehirlenen köpekler hakkında yaptığı açıklamada, kısırlaştırmanın bu işle mücadelede önemli olduğunu ifade etti.

Nazilli'de 3 gün 3 gece düğün

Nazillili iş adamı Kamil Fidan’ın oğlu Ahmet Fidan, 3 gün 3 gece süren bir düğünle hayatını Selin Özdemir’le birleştirdi.

Toplam 2788 haber.