Güncel

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Güncel Haberleri

Yazar Murat Ağırel, Nazillililerle bir araya geldi

Bizkaçkişiyiz Sivil Toplum Platformu ve Memleket Sevdalıları Derneği kurucusu, Araştırmacı-Gazeteci Murat Ağırel, Türkiye gündemini değerlendirdiği konferansında Nazillililerle buluştu.

Çiçekli Küpe Modelleri

Hayatta olmazsa olmaz parçaları oluşturan aksesuar seçenekleri yer alıyor. Genel olarak kadın bireylerin tercih ettikleri küpe modellerinde çiçek detayı kadınlara farklı bir görselde katmış oluyor.

Nazilli’de Aynur Serinkan’dan ilk kişisel sergi

Nazilli Belediyesi’ne ait Hangar Kafe’de İşleme sanatçısı Aynur Serinkan’ın el sanatları ve işleme kişisel sergisi açıldı.

Aydınlı gazeteci kitabı için destek bekliyor

Aydınlı gazeteci Orhan Karagöl, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde piyasaya çıkacak olan “Aydın Basın Tarihi” kitabı ile 154 yıldan beri Aydın’da yayınlanmış yaklaşık 400 gazete ve dergiyi, 560 sayfalık bir kitapta topluyor.

Sümerbank Özel Konseri Nazilli’de kulakların pasını sildi

Atatürk’ün Nazilli’ye gelişinin 85. yıl dönümü dolayısıyla Nazilli Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, Sümerbank Özel Konseri verdi.

Alptekin, akaryakıt fiyatlarını eleştirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, akaryakıt fiyatlarına gelen zamların ardından açıklamada bulundu. Geçtiğimiz yıl 7 lira 53 kuruş olan mazotun 27 lira 08 kuruşa çıktığını söyleyen Alptekin, "AKP'nin akaryakıt fiyatlarıyla ilgili stratejisi falan yok" dedi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Nazilli’ye gelişinin 85. Yıldönümü coşkuyla kutlandı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Nazilli’ye gelişinin ve Sümerbank Basma Fabrikasının açılışının 85. Yıldönümü düzenlenen tören ve etkinlikler ile coşkuyla kutlandı.

Viyol Makinesi Ve Kalıpları Üretim Seçenekleri

Yumurta üretim tesislerinde en çok gerekli olan malzemeleri yumurta kutuları oluşturuyor.

Nazilli'de 'Tarla Günü' etkinliği yapıldı

Nazilli’de pamuk hasadının başladığı bu günlerde özel bir firma tarafından hasat yapılan bir arazide ‘Tarla Günü’ etkinliği düzenledi. Etkinlikte yeni üretilen verimi yüksek tohumlar üreticilere tanıtıldı.

Medya-İş, Çorlu’da hukuksuzluğa tepki gösterdi!

Medya İşçileri Sendikası (Medya-İş), Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde sendika üyesi oldukları gerekçesiyle hukuksuzca işten çıkarılan 5 işçisine sahip çıkarak tepki gösterdi. İşten çıkarılan sendika üyelerine destek amacıyla gerçekleştirilen eyleme katılan Genel Başkan Sezai Ballı; “İşvereni yaptığı hukuksuzluktan geri dönmeye çağırıyoruz” dedi.

“Görkemli Hatıralar” TV programı, Nazilli’de yoğun ilgi gördü

Nazilli Belediyesi’nin katkıları ile Halk TV’nin her hafta ilgi ile izlenen Görkemli Hatıralar adlı canlı yayın programı, Sümer Rekresyon (Sümer Park) alanında gerçekleşti.

Nazilli'de elektrik kesintisi

Nazilli'de 8 Ekim Cumartesi günü, ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından bazı bölgelerde arıza bakım için planlı elektrik kesintisi yapılacağı duyuruldu.

Mücahit hoca için arkadaşlarından hayır

Nazilli’de geçirdiği rahatsızlığın ardından geçtiğimiz Ağustos ayında hayatını kaybeden öğretmen Mücahit Doğan için, görev yaptığı okulda öğretmen arkadaşları tarafından 2 bin kişilik lokma hayrı gerçekleştirildi.

Dallıca Mezarlığı çevre düzenlemelerinde sona gelindi

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Dallıca Mezarlığı çevre düzenleme ve bakım çalışmalarını tamamladı. 

Nazilli Belediyesi’nin bütçesi belirlendi

Nazilli Belediyesi’nin 2023 yılı bütçesi 520 milyon 680 bin lira olarak belirlendi. Bütçe Belediye Meclisi’nde oy birliğiyle kabul edildi.

Aydın BŞB'den yeni uygulama

Sosyal belediyeciliği hayatın her alanında uygulayan Aydın Büyükşehir Belediyesi, yeni bir uygulama daha başlattı. Büyükşehir Belediyesi, Aydın’ın en işlek yerindeki restoranında dört çeşit yemeği 15 TL’den satmaya başladı.

Miniklere trafikte farkındalık eğitimi

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan Güvenli Trafik Eğitimi Projesi iş birliği protokolü kapsamında farkındalık yaratmak için öğrencilere trafik eğitimleri başladı.

İsabeyli’ye 8 bin 790 metrekare yeni yol

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İsabeyli Mahallesi’nde 8 bin 790 metrekare yeni yol açtı.

Nazilli Pamuk Araştırma’dan Türkmenistan’la ‘Pamuk Çalıştayı’

Nazilli Pamuk Araştırma Enstitüsü, Türkmenistan heyeti ile ortaklaşa yürüttüğü ‘Pamukta Makineleşme Projesi’ kapsamında düzenlenen çalıştaya ev sahipliği yaptı.

Toplam 2788 haber.