Sağlık

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli sağlık haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Sağlık Haberleri

Antalya Terapi Merkezinde Uzman Psikologlar

Terapi, belli başlı eğitimleri almış profesyonel kişilerin kişinin duygu, düşünce, inanç, tutum, bilinçaltı durumlarının keşfetmesidir.

En başarılı Azerbaycan Mide Küçültme Ameliyatları

Çağımızın hastalığı olarak nitelendirilen obezite, vücuttan sağlık bütünlüğünü bozacak ölçüde aşırı yağ birikmesi durumudur.

Balıkesir İmplant Kalitesi

Hastanın kaybettikleri dişleri hem kozmetik hem de biyolojik olarak insana zarar verir. Bu nedenle diş hekimi implant tedavisini uygular. İmplant tedavisi sırasında mutlaka kullanılan marka önem arz ediyor.

Ankilozan Spondilit Semptomları

Ankilozan spondilit genellikle erken evrede kalça ekleminde başlayarak ilerleme gösteren ve ilerlediği dönemde de omurgayı tutan ve sebebi bilinmeyen ilerleyici olan ve kronik bir hastalık olarak tıpta yerini almıştır.

Nazilli'de sağlık için farkındalık oluşturdular

Nazilli İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Belediye Meydanında Dünya Artrit Günü ve 1-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık Ayı için stant açıldı.

Bursa'nın En Kaliteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Diş hastalıkları insanların yaşam kalitesini düşüren sıkıntılı hastalıklardır. Bu nedenle diş ağrılarının ihmal edilmemesi ve zamanında tedavisinin yapılması gerekir.

Başhekim Tetik, görevinden alındı

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Engin Tetik Engin Tetik, görevden alındı.

NDH’den bir yenilik daha

Nazilli Devlet Hastanesi’nde Kardiyak Anjiyo BT cihazı hizmete girdi.

Profesör Ercan’dan ‘eniş’ tavsiyesi

Nazilli’nin tanınan isimlerinden Profesör Dr. Övgün Ahmet Ercan’ın eniş otu paylaşımı, sosyal medyada büyük beğeni topladı.

NDH yeni hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor

Nazilli Devlet Hastanesi (NDH) Başhekimi Engin Tetik, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Şahin ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Selmin Volaka Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Açıkgöz’den sağlık tesisi inşaatında inceleme

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, Nazilli’de yapımı devam eden sağlık kompleksinde incelemelerde bulundu.

Aydın'da sağlık çalışanları iş bıraktı

Aydın’da ekonomik ve sosyal haklarının iyileştirilmesini isteyen sağlık çalışanları, eylem yaparak iş bıraktı. İki gün sürecek olan iş bırakma eylemiyle ilgili sağlık çalışanları adına açıklamalarda bulunan Türk Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı Hüseyin Doğan, “Talebimiz, sağlık çalışanlarının ekonomik sıkıntılarının giderilmesidir.” dedi.

TURKOVAC Aydın'da uygulanacak

Yerli aşı TURKOVAC’ın, 7 Şubat Pazartesi gününden itibaren Aydın’da uygulanmaya başlayacağı bildirildi. TURKOVAC aşısı yaptırmak isteyen Aydınlılar, MHRS üzerinden randevu alarak; Aydın Devlet Hastanesinde aşılarını yaptırabilecek.

Tam bir C vitamini deposu

Nazilli pazarlarında sıkça görülen bergamot limonu, tam bir c vitamini deposu.

NDH, 6. palyatif bakım hemşireliği sertifika programını tamamladı

Nazilli Devlet Hastanesi’nde 6. palyatif bakım hemşireliği sertifika programı tamamlandı.

Kuyucak'ta evde aşı hizmeti

Aydın’ın Kuyucak ilçesine bağlı Azizabat Mahallesinde sağlık evine gidemeyen vatandaşlara ekipler evlerinde Covid-19 aşısı yaptı.

Karaarslan’dan Omicron uyarısı

Aydın Eczacılar Odası Başkanı Sefa Karaarslan, Omicron virüsünün hızla yayıldığını belirterek vatandaşları tedbirlerini almaları çağrısında bulundu.

TURKOVAC aşısı Aydın'da kullanıma giriyor

Yerli TURKOVAC aşısı, acil kullanım onayı verilmesinin ardından Aydın’daki hastanelerde de kullanıma giriyor.

NDH’ye hayırseverden örnek bağış

Nazilli’nin tanınmış ve sevilen iş adamlarından Ziya Aksüt, Nazilli Devlet Hastanesine örnek bağış gerçekleştirdi.

Toplam 151 haber.