Siyaset

Nazilli TV haber gazetesi | Nazillitv.com ile güncel nazilli siyaset haberlerine, son dakika gelişmelerine anında ulaşın.

Siyaset Haberleri

‘Yaşadıklarımız dış güçlerin ekonomik operasyonudur’

AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak, kurdaki artışı değerlendirerek, “Bunlar dış güçlerin ekonomik operasyonudur başka bir şey değil” dedi.

CHP’li Kemerci, Öğretmenler Günü’nü kutladı

CHP'li Efeler Belediye Meclis Üyesi Altan Kemerci, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

'Müteahhitler zengin ediliyor, ceremesini yurttaş çekiyor'

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın bütçe görüşmelerinde Bakan Adil Karaismailoğlu’na hem Aydın-Denizli otoyolunun sözleşme ayrıntılarını sordu hem de Aydın’da bir türlü hayata geçirilemeyen projeleri gündeme getirdi.

Kural, uzun bir ardan sonra parti binasında yerini aldı

İYİ Parti Aydın İl Yönetim Kurulu Üyesi Durmuş Kural, uzun bir aradan sonra ilçe parti binasında partililerle bir araya geldi.

BBP Nazilli Teşkilatından Kerkük tepkisi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Nazilli İlçe Başkanı Murat Akan, Irak’ta son gelişmelerden rahatsız olduklarını ve bir an önce önlemlerin alınmasını istediğini açıkladı.

CHP’li Bülbül, “Bereket değil, ekmek kuyruğu”

CHP Aydın Milletvekili Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül, Meclis’te vatandaşların ucuz gıda kuyruklarına girdiği fotoğrafları göstererek, “Bunlar bereket kuyrukları değil, bunlar varlık kuyrukları değil, bunlar vatandaşın ekmek kuyrukları arkadaşlar.” dedi.

‘Gidicisiniz ve başarısızsınız’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, doların yükselmesiyle birlikte hükumeti eleştirerek yazılı basın açıklamasında bulundu.

Başkan Özcan'dan Genel Başkan Akşener'e tam destek

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 20 Kasım Cumartesi günü yapacak olduğu Denizli mitingi öncesi Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan partililerle bir araya geldi.

BBP'liler kongre hazırlığı için bir araya geldi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Nazilli İlçe Başkanlığı görevine atanan Murat Akan, parti binasında partililerle toplantı düzenledi.

Saadet Partisi ‘Her Mahalle Bir Bozdoğan’ çalışmasıyla vatandaşı dinleyecek

Saadet Partisi Bozdoğan Teşkilatı ‘Her Mahalle Bir Bozdoğan’ çalışmasıyla vatandaşlar ile bir araya gelecek.

Nazilli İYİ Parti’de istifalar devam ediyor

İYİ Parti Nazilli İlçe Sekreteri İlhami Karakoç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Erim’e, CHP’li Alptekin’den tepki

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın 2022 yılı bütçe görüşmeleri sırasında çiftçilerle ilgili yaptığı konuşmada “Ayranın yok içmeye tahtırevanla gidersin ekin biçmeye misali” ifadesini kullanarak çiftçilerin tepkisini çeken AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’e, bir tepki de CHP’li Serdar Alptekin’den geldi.

BBP’nin yeni il başkanı Köse'den Nazilli'ye ziyaret

Büyük Birlik Partisi (BBP) Aydın İl Başkanlığına atanan Adem Köse, partisinin Nazilli İlçe Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.

Nazilli'de CHP'den alternatif anma

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Teşkilatı, Atatürk’ün ölümünün 83. yıl dönümü dolayısıyla İstasyon Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı. Anma töreni, resmi törenin ardından gerçekleşti.

CHP’li Bülbül’den ‘Eşek Adası’ sorusu

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Dışişleri Bakanlığı bütçesinde Eşek Adası’nın 2004 yılından beri fiili olarak Yunanistan tarafından işgal edildiğini ve Lozan Anlaşması’nın ihlal edildiğini belirterek Bakan Mevlüt Çavuşoğlu’na “Eşek Adasının resmi statüsü nedir?” diye sordu.

CHP’li Bülbül’den kanun teklifine tepki

CHP Aydın Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül, boşanmış ebeveynler ve hacizli malların alım satımıyla ilgili değişiklik içeren kanun teklifine tepki gösterdi. Bülbül, çocuğun üstün yararının sunulan teklifte yok sayıldığını ifade etti.

Çankır, 'Asgari ücretten vergi ve kesintilere son verilsin'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Ali Çankır, asgari ücretten vergi ve kesintilere son verilmesi için basın açıklaması yaptı. Asgari ücretten vergi ve kesintilerin kaldırılması için Nazilli Belediye Meydanı’nda basın açıklaması yapan Çankır, “Asgari ücret en azından yeni yıla kadar 3 bin 577 TL seviyesine getirilsin” çağrısında bulundu.

Başkan Öztürk, istifa haberlerini yalanladı

İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk, görevinden istifa edeceği yönündeki haberleri sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla yalanladı.

BBP'li Akan ve yönetimi, Başkan Özcan'ı ziyaret etti

Büyük Birlik Partisi Nazilli İlçe Başkanlığına atanan Murat Akan ve yönetim kurulu üyeleri, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Toplam 417 haber.