Hayırsever aile, Söke Devlet Hastanesi'ne EKG cihazı bağışladı

Aydınlı bir hayırsever, Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi'nde tedavi gören merhum annesinin adına Palyatif Servisi'ne 3 adet EKG cihazı bağışladı.

Aydınlı bir hayırsever, Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’nde tedavi gören merhum annesinin adına Palyatif Servisi’ne 3 adet EKG cihazı bağışladı.

Aydın’da bir hayırsever aile tarafından Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne bağış yapıldı. Hayırsever Belkıs Baştürk, merhum annesi Aysel Baştürk adına tedavi gördüğü Palyatif Servisi’ne 3 adet 6 kanallı EKG cihazı bağışladı.

Yapılan anlamlı bağışın ardından hayırsever aileye teşekkür eden Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi yönetimi, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Hastanemizde modern ve nitelikli sağlık hizmeti sunmayı felsefe edinmiş yönetim anlayışımız ile dijital hastane olma yolundaki çalışmalarımız durmaksızın devam etmektedir. Belkıs Baştürk hanımefendi tarafından daha önce Palyatif Servisimizde takibi yapılan merhum annesi Aysel Baştürk adına hastanemize 6 kanallı EKG cihazı bağışlanmıştır. Bağışlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz” ifadeleri yer aldı.

Hayırsever aile, Söke Devlet Hastanesi'ne EKG cihazı bağışladı
İHA

Bakmadan Geçme