İsabeyli'de 5 bin kişi iftar sofrasında buluştu

Nazilli Belediyesi Ramazan'ın bereketini şehrin farklı mahallerinde iftar yemekleriyle vatandaşlarla paylaşarak buluşmaya devam ediyor.

İsabeyli'de 5 bin kişi iftar sofrasında buluştu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ramazan ayının ilk günü Belediye Meydanı’nda kurulan sofralarla başlayan iftar programlarının 10’uncusu İsabeyli Mahallesi’nde yaklaşık 5 bin kişinin katılımıyla gerçekleşti. Nazilli Belediyesi tarafından İsabeyli Mahallesi Ahmet Gümüş Kapalı Pazaryerinde verilen iftar yemeğinde 7’den 70’e tüm vatandaşlar Ramazan’ın bereketini ve maneviyatı hep birlikte yaşadı. Bu programla İsabeyli’de ilk kez iftar sofrası kurulmuş oldu.

“GELENEĞİ DEVAM ETTİRECEĞİZ”

İftar programlarıyla vatandaşla buluşmaya devam edeceklerini dile getiren Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Nazilli Belediyesi olarak personellerimizle 10. iftar programımızı İsabeyli Mahallemizde gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizin gösterdiği teveccüh ile Ramazan ayının maneviyatını dolu dolu yaşamak ve yaşatmak nasip oldu. Ramazan ayının ilk gününden bu yana yoğun bir katılımla 10. iftarımızı gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz. ‘Bereketli Ramazan Birlikte Nazilli’ diyerek başlattığımız iftar programlarımızda vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Temennim; bundan sonraki Ramazan aylarında da bu geleneğimizi devam ettirmek. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Gönül sofralarımıza katılan binlerce hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bakmadan Geçme