Işıklar Mahallesi'nin sorunları çözüldü
Aydın'ın Nazilli ilçesi Işıklar Mahallesi'ndeki taleplerin yerine getirildiğini ifade eden Mahalle Muhtarı Mustafa Karabulut, mahallesine yapılan yatırımlarla köyünün ihya olduğunu söyleyerek hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a teşekkür etti.
Aydın’ın Nazilli ilçesi Işıklar Mahallesi’ndeki taleplerin yerine getirildiğini ifade eden Mahalle Muhtarı Mustafa Karabulut, mahallesine yapılan yatırımlarla köyünün ihya olduğunu söyleyerek hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a teşekkür etti.
Bugüne kadar mahalle için yolların neredeyse tamamının yenilendiğini ve istinat duvarları ile Işıkların güvenli bir hale kavuşturulduğunu dile getiren Muhtar Karabulut, mahalle sakinlerinin de hizmetlerden büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Sosyal medya hesabından da paylaşım yapan Muhtar Karabulut, mesajında "Mahallemize bugüne kadar yapmış olduğu istinat duvarları, parke taşı yollar, ışıklandırma gibi kalıcı bir çok hizmetlerle birlikte, sık sık gönderdiği ekipler ile yapılan kapsamlı temizlikten dolayı Nazilli Belediye Başkanım Kürşat Engin Özcan’a, değerli ekip arkadaşlarına, Temizlik İşleri Müdürlüğümüze şahsım ve mahallem adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerine yer verdi.
![Işıklar Mahallesi'nin sorunları çözüldü](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/isiklar-mahallesi-nin-sorunlar_1706341922_dxn2Eq-2.jpg)
![Işıklar Mahallesi'nin sorunları çözüldü](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/isiklar-mahallesi-nin-sorunlar_1706341922_dxn2Eq-3.jpg)
![Işıklar Mahallesi'nin sorunları çözüldü](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/isiklar-mahallesi-nin-sorunlar_1706341922_dxn2Eq-4.jpg)
![Işıklar Mahallesi'nin sorunları çözüldü](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/isiklar-mahallesi-nin-sorunlar_1706341922_dxn2Eq-5.jpg)
![Işıklar Mahallesi'nin sorunları çözüldü](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/isiklar-mahallesi-nin-sorunlar_1706341922_dxn2Eq-6.jpg)
![Işıklar Mahallesi'nin sorunları çözüldü](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/isiklar-mahallesi-nin-sorunlar_1706341922_dxn2Eq-7.jpg)
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)