- Haberler
- Kültür Sanat
- Kadınlar el emeği ürünlerini görücüye çıkarttı
Kadınlar el emeği ürünlerini görücüye çıkarttı
Aydın Valisi Yakup Canbolat'ın katılımıyla açılışı yapılan 'Kadın El Emeği Fuarı'nda yaptıkları ürünleri görücüye çıkaran kadınların sergisi büyük beğeni topladı.
Aydın Valisi Yakup Canbolat’ın katılımıyla açılışı yapılan ‘Kadın El Emeği Fuarı’nda yaptıkları ürünleri görücüye çıkaran kadınların sergisi büyük beğeni topladı.
Aydın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Aydın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliğiyle Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde gerçekleştirilen Kadın El Emeği Fuarı, Vali Yakup Canbolat’ın katılımıyla açıldı. Ev yapımı yiyeceklerden bez bebeklere, örgülerden el sanatı ürünlere kadar kadınların el emeği ile yapılan ürünler düzenlenen sergide görücüye çıktı. Fuarın açılış kurdelesini kesen Aydın Valisi Yakup Canbolat, beraberindeki heyetle birlikte tek tek sergiyi gezip hem kadınların gününü kutladı hem de sergileri hakkında bilgi aldı. Ayrıca fuarda stant açan kurumlar da kadınlara yönelik gerçekleştirdikleri projeleri tanıttı.
![Kadınlar el emeği ürünlerini görücüye çıkarttı](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kadinlar-el-emegi-urunlerini-g_1709887682_fseFPv-2.jpg)
![Kadınlar el emeği ürünlerini görücüye çıkarttı](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kadinlar-el-emegi-urunlerini-g_1709887682_fseFPv-3.jpg)
![Kadınlar el emeği ürünlerini görücüye çıkarttı](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kadinlar-el-emegi-urunlerini-g_1709887682_fseFPv-4.jpg)
![Kadınlar el emeği ürünlerini görücüye çıkarttı](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kadinlar-el-emegi-urunlerini-g_1709887682_fseFPv-5.jpg)
![Kadınlar el emeği ürünlerini görücüye çıkarttı](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kadinlar-el-emegi-urunlerini-g_1709887682_fseFPv-6.jpg)
![Kadınlar el emeği ürünlerini görücüye çıkarttı](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kadinlar-el-emegi-urunlerini-g_1709887682_fseFPv-7.jpg)
Bakmadan Geçme
![Hastane temizlik personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/hastane-temizlik-personeline-i_1722063841_oh2WpA.jpg)
![Aydın Büyükşehir Belediyesi kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-buyuksehir-belediyesi-ki_1722063121_0eOHFD.jpg)
![Parktaki bankı çaldı, hurdaya dönüştüremeden yakalandı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/parktaki-banki-caldi-hurdaya-d_1722022681_mV0HLg.jpg)
![Söke'deki KİPAŞ Kağıt Fabrikası'nda maaş krizi: İşçiler kuleye çıktı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/soke-deki-kipas-kagit-fabrikas_1722022321_znaGOB.jpg)
![Firari hükümlü polise yakalanmamak için 2'nci kattan atladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/firari-hukumlu-polise-yakalanm_1722021843_UdOw83.jpg)
![Kuşadası Belediyesi mevsim normalleri üzerinde seyrden sıcaklar nedeniyle sokak hayvanları için sulukların sayısını arttırdı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-belediyesi-mevsim-nor_1722020884_NL5DRq.jpg)