Kar Elektronik ile Ucuz Araç Park Sensörü

Çağımızın vazgeçilmezi olan araçlar kabul edersiniz ki bir lüks değil ihtiyaçtır. Araçlarımızı ihtiyaçlarımız doğrultusunda şekillendirmemiz de bir ihtiyaç olsa da özellikle sektörde çok fazla ithal ürün tedarikçisi karşımıza çıkmakta.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Nazilli TV Haber Sitesi - Seobaz

Çağımızın vazgeçilmezi olan araçlar kabul edersiniz ki bir lüks değil ihtiyaçtır. Araçlarımızı ihtiyaçlarımız doğrultusunda şekillendirmemiz de bir ihtiyaç olsa da özellikle sektörde çok fazla ithal ürün tedarikçisi karşımıza çıkmakta. Artan fiyatlar karşısında bu ithal ürünler her kullanıcı profiline hitap edememekte ve araç sürücülerinin konforunu arttırma niyetlerini olumsuz etkilemektedir. Tamamen yerli ve milli yazılımlar üreten uzman kadrosuyla Kar Elektronik Türkiye’nin her yerine elektrikli bagaj ve kamera sistemleri başta olmak araç sürücülerinin konforu için en büyük katkıyı sağlayacak ürünler üretmeye odaklanmış durumda. Kaliteli ürün pahalı olur algısını yıkan ve müşterilerine sağladığı hizmetle uygun fiyata kaliteli ürün üretilebileceğini bütün sektöre gösteren firma sitesinin kolay arayüzü sayesinde aradığınız ürünü çabucak bulmanızı sağlıyor. Bunun dışında güler yüzlü firma çalışanları ile yüz yüze görüşmek fikir alışverişinizi arttırmak isterseniz firma sizleri İstanbul’da bulunan ofisinde ağırlamaktan keyif duyacaktır.

Park Sensörü Gerekli mi?

Bu sorunun cevabını park sensörü olmayan bir arabadan, park sensörü takılı bir arabaya geçen herkes kolaylıkla söyleyebilir. Bu teknoloji sizin konforunuzu sağladığı kadar maddi ve manevi zararları da sıfırlamak konusunda aracınızın vazgeçilmez parçalarındandır. Arabanızı park ederken aynaları sürekli kontrol etmekten, hatta aynaların dahi yetmediği noktalarda kafanızı arkaya çevirerek aslında riskli bir hareketle park işlemini gerçekleştirmekten sıkıldınız mı? Özellikle kameralı sensör sistemleriyle Kar elektronik sürüş tecrübenizi ileri bir seviyeye çıkartacak.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN