Karacasu Berrin Öğretmenine ağlıyor

Karacasu'da görevi başında rahatsızlanarak hastanede tedavi altına alınan eğitimci Berrin Yılmaz(53), doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.

Karacasu Berrin Öğretmenine ağlıyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Karacasu Şehitleri Ortaokulu Müdürü Berrin Yılmaz, görev yaptığı okulda fenalaşarak Karacasu İlçe Hastanesine götürüldü. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Nazilli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. 2 çocuk annesi Yılmaz burada tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Alınan bilgilere göre Yılmaz’ın önce kalp krizi geçirdiği ardından geçirdiği beyin kanaması sebebiyle hayatını kaybettiği bildirildi.

HERKES TARAFINDAN SEVİLİYORDU

İlçede uzun yıllar öğretmenlik yaptıktan sonra idareciliğe geçen ve hemen herkes tarafından tanınan Karacasu'nun Berrin Hocası sosyal iletişimi ile de olağanüstü durumlarda sorumluluk almaktan kaçmamıştı. Pandemi ve deprem bölgesine yardım için seferber olunan günlerde kendisine Kaymakamlık tarafından verilen koordinatörlük görevlerinde bulunmuştu. İlçede önemli günlerde kendisine verilen sunuculuk görevlerini başarılı bir şekilde yerine getiren Yılmaz, son olarak 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde bu görevi yapmıştı. Karacasu Kaymakamı Hatice Gamze Kuran, görev süresi dolduğunda vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisini başarı belgesi ile onurlandırmıştı.

Bakmadan Geçme