• Haberler
  • Güncel
  • Koçarlı Belediyesi Hızlı Çözüm Merkezi hizmete girdi

Koçarlı Belediyesi Hızlı Çözüm Merkezi hizmete girdi

Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı'nın talimatlarıyla, hızlı çözüm merkezi hayata geçirildi. Vatandaşlar artık istek ve şikayetlerine hızlı bir şekilde çözüm bulabilecek.

Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı’nın talimatlarıyla, hızlı çözüm merkezi hayata geçirildi. Vatandaşlar artık istek ve şikayetlerine hızlı bir şekilde çözüm bulabilecek.

Koçarlılı vatandaşlar, kurulan hızlı çözüm hattını kullanarak telefonla veya WhatsApp üzerinden yetkililere ulaşabilecek. Fotoğraf ve videolar eşliğinde iletilen istek ve şikayetler, ilgili birimler tarafından detaylı bir şekilde incelenecek ve kısa sürede çözüme kavuşturulacak. Ayrıca, vatandaşlar istek ve şikayetlerini Koçarlı Belediyesi Hızlı Çözüm Merkezi sosyal medya sayfasından da iletebilecek. Bu sayede, daha geniş bir platformda istek ve şikayetlerini ileterek seslerini duyurabilecek.

Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı kurulan hızlı çözüm merkezi ile ilgili yaptığı açıklamada Hızlı çözüm merkezine iletilen tüm istek ve şikayetlerin titizlikle değerlendirilerek vatandaşlara geri dönüş sağlanacağını ve sorunlar en kısa sürede çözüme ulaştırılacağını belirtti.

Başkan Arıcı, yeni hizmetin vatandaş memnuniyetini artırmaya yönelik önemli bir adım olduğunu da ifade ederek, “Hemşerilerimiz bizlere olan tüm şikayetlerini ve isteklerini belediyemize gelmeye gerek kalmadan, bulundukları yerden, gerek Facebook üzerinden açtığımız “Koçarlı Belediyesi Hızlı Çözüm Merkezi” sayfasından resimli veya mesaj yolu ile, gerekse 0537 349 20 23 numaralı Hızlı Çözüm Merkezi Numarasını arayarak veya whatsapp uygulamasından fotoğraf, video yolu ile her türlü istek ve şikayetlerini bizlere iletebilecek. Bizlere iletilen her şikayeti personelimiz titizlik ile değerlendirerek geri dönüş sağlayacak. Yeni uygulamamız ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Koçarlı Belediyesi Hızlı Çözüm Merkezi hizmete girdi
Koçarlı Belediyesi Hızlı Çözüm Merkezi hizmete girdi
İHA

Bakmadan Geçme