Kur'an Kursu öğrencilerinden yıl sonu etkinliği
Efeler İlçe Müftlüğü'ne bağlı Ovaeymir 4-6 Yaş Kur'an kursunda eğitim gören öğrenciler için yıl sonu etkinliği düzenlendi.
Efeler İlçe Müftlüğü’ne bağlı Ovaeymir 4-6 Yaş Kur’an kursunda eğitim gören öğrenciler için yıl sonu etkinliği düzenlendi.
Programın açılış konuşması yapan Efeler İlçe Müftüsü Mehmet Yorulmaz, "4-6 yaş Kur’an kurslarımız, çocuklarımızın milli ve manevi değerlerine bağlı olarak yetişmelerini hedeflemektedir. Bu nedenle 4-6 yaşların daha yaygın hale gelmesi gerekmektedir. 4-6 yaş kurslarımız sevgi tohumlarını ekerek insanlığı Hz. Peygamberin evrensel mesajlarıyla buluşturmaktadır" dedi.
Çocukların coşkusuna ortak olan Aydın İl Müftü Yardımcısı Melek Sevindi, "4-6 yaş kurslarımızda 4 yaşından itibaren çocuklarımızı eğitmeye başlıyoruz. Milli ve manevi değerlerimizle ne kadar çok çocuğumuzu eğitirsek geleceğimiz de bir o kadar güçlenir. Çünkü bu çocuklarımızla beraber on yıl sonrasının toplumunu inşa ediyoruz. Bu nedenle hayati bir görev ifa eden 4-6 yaş gurubu Kur’an kurslarımızın sayısını arttırmak için daha çok çalışmalıyız" diye konuştu.
İl Müftü Yardımcısı Melek Sevindi ve Efeler İlçe Müftüsü Mehmet Yorulmaz miniklerin hazırladıkları etkinlikleri izleyerek onlarla birlikte pasta kesip öğrencileri yetiştiren eğitmenleri tebrik etti.
![Kur'an Kursu öğrencilerinden yıl sonu etkinliği](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kur-an-kursu-ogrencilerinden-y_1716706567_x2Y3uv-2.jpg)
![Kur'an Kursu öğrencilerinden yıl sonu etkinliği](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kur-an-kursu-ogrencilerinden-y_1716706567_x2Y3uv-3.jpg)
![Kur'an Kursu öğrencilerinden yıl sonu etkinliği](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kur-an-kursu-ogrencilerinden-y_1716706567_x2Y3uv-4.jpg)
![Kur'an Kursu öğrencilerinden yıl sonu etkinliği](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kur-an-kursu-ogrencilerinden-y_1716706567_x2Y3uv-5.jpg)
![Kur'an Kursu öğrencilerinden yıl sonu etkinliği](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kur-an-kursu-ogrencilerinden-y_1716706567_x2Y3uv-6.jpg)
![Kur'an Kursu öğrencilerinden yıl sonu etkinliği](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/kur-an-kursu-ogrencilerinden-y_1716706567_x2Y3uv-7.jpg)
Bakmadan Geçme
![Aydın Büyükşehir Belediyesi kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-buyuksehir-belediyesi-ki_1722063121_0eOHFD.jpg)
![Parktaki bankı çaldı, hurdaya dönüştüremeden yakalandı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/parktaki-banki-caldi-hurdaya-d_1722022681_mV0HLg.jpg)
![Söke'deki KİPAŞ Kağıt Fabrikası'nda maaş krizi: İşçiler kuleye çıktı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/soke-deki-kipas-kagit-fabrikas_1722022321_znaGOB.jpg)
![Firari hükümlü polise yakalanmamak için 2'nci kattan atladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/firari-hukumlu-polise-yakalanm_1722021843_UdOw83.jpg)
![Kuşadası Belediyesi mevsim normalleri üzerinde seyrden sıcaklar nedeniyle sokak hayvanları için sulukların sayısını arttırdı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-belediyesi-mevsim-nor_1722020884_NL5DRq.jpg)
![Efeler Belediyesi ibadethanelerin temizliklerini sürdürüyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ibadethanele_1722005761_lPWhE9.jpg)