Kuyucak Emniyeti'ne yeni müdür
Aydın'ın Kuyucak ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine Erol Taş getirildi.
Aydın Emniyet Müdürlüğü’nde yeni atamalarla görev değişiklikleri devam ediyor. İl Emniyet Müdürlüğü’nde Basın Yayın Protokol Müdürü olan Erol Taş, Kuyucak İlçe Emniyet Müdürü olarak atandı. Kuyucak Emniyet Müdürü olarak Ağustos 2020’den bu yana görev yapan Ahmet Koçak ise İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici’nin onayı ile İl Emniyet Müdürlüğü emrine çekildi.
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)