Naz Naz'da Sefa ile yollar ayrıldı
Nazilli Belediyespor, defans oyuncusu Sefa Korkmaz ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayrıldı.
Nazilli Belediyespor, stoper Sefa Korkmaz ile karşılıklı anlaşılarak yolların ayrıldığını duyurdu. Geçtiğimiz sezonun başında takıma katılan ve 3. Lig şampiyonluğunda büyük emeği olan Korkmaz, siyah-beyazlı forma ile 32 maça çıktı. Korkmaz, bu sezon ise 5'i ilk 11 olmak üzere 10 müsabakada forma giydi.
“BAŞARILAR DİLERİZ”
Siyah Beyazlıların sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Futbolcumuz Sefa Korkmaz ile yapılan görüşmeler sonucunda karşılıklı anlaşarak yollarımız ayrılmış bulunmaktadır. Kendisine bugüne kadar verdiği emekler için teşekkür eder, bundan sonraki futbol hayatında başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi.
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)