NAZ NAZ'da yönetime taze kanlar

Nazilli Belediyespor'da yapılan olağanüstü kongrede kulübün ismi Nazilli Belediye Spor Kulübü olarak değiştirildi. Bunun yanı sıra siyah İncilerde yönetim kuruluna yeni isimler dahil edildi.

NAZ NAZ'da yönetime taze kanlar
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Nazilli Belediyespor’da olağanüstü genel kurul gerçekleştirildi. Mustafa Kemal Atatürk Tesisleri’nde yapılan kongreye yoğun katılım sağlanırken, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Kulüp Başkanı Ünal Önal ve çok sayıda üye kongre üyesi katılım sağladı. Verilen önerge ile divan başkanlığına eski başkanlardan Erdoğan Eker seçilirken, katipliğe ise Naim Atmaca ve Hasan Güney getirildi. Divanın oluşturulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Ardından gündem maddelerine geçildi.


“BİRÇOK DALIN YÖNETİCİSİ OLACAĞIZ”


Genel kurulda görüşülen maddelerden biri de tüzük değişikliği görüşüldü. Siyah beyazlı kulüp, 2022 yılında çıkan son spor yasasına göre dernek statüsünden çıkıp Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlandı. Kulübün ismi Nazilli Belediye Spor Kulübü olarak değiştirildi. Tüzüğü değiştirmek zorunda kaldıklarını ifade eden Başkan Ünal Önal, “26 Nisan 2022’de alınan bir karar vardı. Kulüpler dernek statüsünden çıkıp bakanlığa bağlanıyor. Bunun için belli bir süre verilmişti. Bunu herkes yapmak zorundaydı. Kulübümüzün adı Nazilli Belediye Spor Kulübü olacak. Kulübümüz artık dernekler masasına bağlı olmayacak. Birçok kulüp futbol kulübü oldu biz spor kulübü olarak kaldık. Birçok branş var. Bizler birçok dalın yöneticisi olacağız” dedi.


“KULÜBÜN HERKESE İHTİYACI VAR”


Kulüp için her zaman göreve hazır olduğunu ifade edeN Başkan Önal, “Görev yaptığım 32 arkadaşıma çok teşekkür ederim. Bazıları bu listede olmayacaklar. Lütfen beni affetsinler. Bazen kişisel anlaşmazlıklar olabiliyor. Yönetimde bazı sıkıntılar olabiliyor. Buradaki tek hedefimiz, aktif üye sayısını arttırmak ve ekonomik katkıyı sağlamak. Ben her göreve razıyım. Bu kulübün ne kadar temiz ve iyi niyetli olduğunu gördüm. Çalışan 20’ye yakın personelimiz var. Hafta sonlarında Nazilli’ye maç izletmek istiyorlar. Emeği geçen tüm personellerimize, bize ekonomik destek sağlayan yöneticilerimize, aramızda olamayan Erkan arkadaşımıza, birimiz iyi polis birimiz kötü polis oldu. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Artık geçmişe değil önümüze bakalım. Lütfen alınganlık yapmayalım. Bu kulübün herkese ihtiyacı var” ifade etti. diye konuştu.


ALTYAPIYA DİKKAT ÇEKTİ


Son dönemde altyapıdaki başarılara da dikkat çeken Başkan Ünal Önal, “Altyapıda bir hareket başlattık. Berkay’ı sattık. Önümüzdeki sezonda Furkan’ı ve alttan gelen çocuklarla değerlendiririz. Artık Nazilli bu işlerle anılıyor. U19 şampiyonluğu garantiledi U17 Play Off’u garantiledi. Altyapımıza destek olalım” diye konuştu

Siyah beyazlılarda yönetim değişikliğine de gidildi. Yeni yönetim, 44 kişiden oluştu. 22 kişilik yedek listenin yanı sıra, denetleme kurulunda 3 asi 3 yedek üyeye listede yer verildi.


Yönetim kurulu üyeleri;


Ünal Önal, Ali Ertürk, Erol Karakuş, Uygar Karadayı, Taner Sayın, Recep Kutlu, Ercan Sarıot, Fahrettin Demirağ, Gökhan Çamurcu, Ali Gürbüz, Fatih Kahyaoğlu, Hüseyin Tosun, Ozan Şahin, Yaşar Taşçı, Rıdvan Çetiner, Muhammed Güzel, Faruk Kutlu, Hakan Şengel, Abdullah Karaefe, Öğünç Tokgöz, Ali Gölgesiz, Yakup Polat, Mehmet Eren, Oktay Asuman, Recep Sakarya, Haluk Volaka, Murat Şen, Kadir Kabak, Semih Sezer, Yüksel Deniz, Ümit Özmen, Baskın Aksoy, Adnan Aktolun, Naim Atmaca, Muhammed Mustafa Eren, Eyüp Kara, Yakup Gün, Ufuk Özder, Ramazan Gençler, Mirzaali Öner Pamuk, Onur Taşkoparan, Mustafa Selek, Oğuzhan İzgü, Mustafa Tanrıkulu,

Denetleme kurulu üyeleri;

Durmuş Tobal, Cavit Yılmaz, İbrahim Özkan

Bakmadan Geçme