Misli.com 3. Lig 2. Grup ekibi Nazilli Belediyespor, çarşamba günü deplasmanda karşılaşacağı Tepecikspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Bu maç öncesi siyah beyazlı oyunculara Covid-19 testi yapıldı. Testin ardından teknik heyet ve personelde vakaya rastlanmadı ancak ismi açıklanmayan bir oyuncunun test sonucu pozitif çıktı.
Kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Büyükçekmece Tepecikspor karşılaşması öncesinde yapılan Covid-19 PCR testleri sonuçlanmış olup teknik heyetimizde, personelimizde pozitif vakaya rastlanılmamıştır. Ancak 1 futbolcumuzda pozitif vakaya rastlanılmış olup oyuncumuzun gerekli tedavisine başlanılmıştır” denildi.
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)