Misli.com 3. Lig 2. Grup ekibi Nazilli Belediyespor’un erteleme maçında 3-1 mağlup ettiği Yozgatspor karşılaşmasının 80. dakikasında Oktay Kancı, rakip oyuncudan boynuna aldığı darbe sonucu yerde kaldı. Sağlık ekiplerinin müdahalesi sonrası oyuna devam eden Kancı’nın, maçın sona ermesinin ardından başı döndü. Baygınlık geçiren başarılı sol bek, kontrol amacıyla ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Kancı’nın burada çekilen MR’ında boynunda darbeye bağlı zedelenme olduğu ancak oynamasına engel bir durumun olmadığı tespit edildi. Siyah beyazlı camiadan yapılan açıklamada, Oktay Kancı için yaşadığı talihsiz sakatlıktan dolayı geçmiş olsun mesajı paylaşıldı. Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet’in en güvendiği oyuncular arasında yer alan Oktay Kancı, bu sezon 14 maçta forma giydi.
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)