Nazilli 50. Yıl Lisesi öğrencileri görkemli törenle uğurlandı

Nazilli 50'nci Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 49'ncu mezunlarını görkemli bir törenle uğurlandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Nazilli’de 1974 yılında kurulan ilçenin en köklü okullarından olan 50. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde mezuniyet heyecanı yaşadı. Okul Müdürü Fülay Küçükoğlu’nun ev sahipliğinde Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu’nda yapılan mezuniyete Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, şube müdürü Latif Akgün, Okul Aile Birliği Başkanı İŞKUR Müdürü Yakup Ergenlik, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

TÖRENE MUHTEŞEM GÖSTERİLER EŞLİK ETTİ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan tören müdür Fülay Küçükoğlu’nun günün anlam ve önemini anlatan konuşmasıyla devam etti. 12 sınıf öğrencileri 11’nci sınıf öğrencilerine bayrak teslim töreni yapıldı. Ardından okulda ilk 3’e giren öğrencilere hediyeleri verildi. Okul birincilikle bitiren Rabia Dilan Şimşek okul müdürü Fülay Küçükoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek eşliğinde okul kütüğüne ismini çaktı. Daha sonra mezun öğrencilere mezuniyet belgeleri takdim edildi. Ardından okulun halk oyunları ekibi muhteşem bir gösteri yaptı.

Nazilli 50. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fülay Küçükoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek yaptıkları konuşmalarından öğrencilere yeni hayatlarında başarılar diledi.

Etkinliğin sonunda öğrenciler hep birlikte kepleri havaya fırlatarak mezuniyetlerini kutladılar. Etkinliğin ardından çalan şarkılarla öğrenciler gönüllerince eğlendiler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN