Nazilli Belediyesi'nden en güzel tatil

Nazilli Bedensel Engelliler Derneği üyeleri günü birlik tatillerini rahatlıkla yapabilsin diye Nazilli Belediyesi otobüs desteği sağladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Tatilleri için ulaşım desteği Nazilli Belediyesinden Engellilere ve ailelerine motivasyon olması amaçlı Nazilli Bedensel Engelliler Derneği Yönetim kurulu üyelerince organize edilen Didim Altınkum gezisini rahatlıkla yapmalarını sağlamak amaçlı Nazilli Belediyesine ait otobüsü tahsis edildi.

"ONLAR BİZİM CANIMIZ"

Engellilerin günlük hayatta karşılaşabileceği zorluklara rağmen, belediye olarak onları destekliyor olmanın toplumda dayanışma ve empati duygusunu arttırdığını belirten Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Özel vatandaşlarımızın her zaman her ihtiyaç duyduklarında yanlarında olmak bizim için çok önemli. Onlara belediyemizin tüm imkânlarından yararlanabilmeleri için fırsatlar yaratıyoruz. Günü birlik tatillerini rahatlıkla gerçekleştirmelerini sağlayabildiysek ne mutlu bize. Onların günlük yaşamlarında pozitif bir etki yaratmanın yanı sıra toplumsal farkındalığın arttırılması da ayrıca önem arz ediyor. İnşallah aileleri ile çok güzel bir gün geçirmişlerdir. Özel kardeşlerimizin, arkadaşlarımızın ve ailelerinin mutlu olması için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz. Çünkü Onlar bizim canımız” dedi.

ALLAH RAZI OLSUN

Didim Altınkum tatilleri için destek veren Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a sosyal medya üzerinden paylaştıkları güzel anlara ait fotoğraflar ile teşekkür eden Engelli ve yakınları; “Didim Altınkum gezisini sorunsuz bir şekilde yapmamıza olanak tanıyan her kese teşekkür ediyoruz. Belediyemizin otobüs desteği sayesinde rahatlıkla Didim Altınkum gezisine katıldık. Engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırdığı ve toplumda eşitlik ve adalet duygusunun güçlenmesine katkı sağlayan her kesten Allah razı olsun” ifadelerini kullandılar.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN