Nazilli Belediyesi'nden sahada yoğun mesai

Nazilli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri her gün 10 binden fazla kişinin geçiş güzergahında yer alan Belediye Meydanı'nı bakıma aldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sabah erken saatlerde çalışmalara başlayan ekipler; ot biçme, budama ve temizlik faaliyetlerini detaylı bir şekilde gerçekleştirdi. 
Oturma alanlarının bulunduğu noktalar vatandaşların rahatlıkla sosyalleşebilmesi için tek tek kontrol edilerek bakım işlemleri titizlikle yapıldı. 

Peyzaj projesi dikkate alınarak yürütülen çalışmalarda yürüyüş alanlarının kesintisiz olması için tüm yabani otlar personeller tarafından tek tek temizlendi. 
 

MODERN ve FERAH BİR GÖRÜNÜM KAZANDIRILDI

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin söz konusu çalışmaları ilçe genelinde kamuya açık tüm noktalarda gerçekleştirdiğini kaydeden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Mesai arkadaşlarımız zaman zaman 40 dereceleri bulan hava sıcaklıklarına rağmen özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı tüm alanlarda faaliyetlerine devam ediyor. Öğle sıcaklıkları öncesi çalışmaların tamamlanması için sabah erken saatlerde mesaiye başlamalarına dikkat ediyoruz. Belediye Meydanımız akşam saatlerine kadar vatandaşların geçiş noktası olarak kullandığı, özellikle akşam saatlerinde ise ailesi ile birlikte vakit geçirdiği bir nokta. Bu nedenle hem halk sağlığını korumak hem de ferah ve modern bir görünüme kavuşturmak için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Emeği geçen tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN