Nazilli Belediyesi'nin filosuna 2 araç daha katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile Nazilli'ye 2 araç daha geldi. Araçlar Nazilli Belediye filosuna katıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Nazilli Beldiyesi’ne hibe edilen 2 araç Nazilli’ye ulaştı. Nazilli Belediye Meydanında sergilendi. Araçlar Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ertürk, AK Parti Aydın Milletvekili adayı Mustafa Abak tarafından incelendi.

“NAZİLLİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Sabah erken saatlerde Belediye Meydanı’nda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen araçların tanıtımını gerçekleştiren Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Güne güzel bir müjde ile başladık. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın Bakanımıza çok teşekkür ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda bakanlarımızın da tensipleriyle gönderilen araçların bir kısmı daha Nazilli halkımızın hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İnşallah Pazartesi günü araçlarımız sahada çalışmaya başlayacak. Nazillimize hayırlı uğurlu olsun. Nazilli için en güzelini yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

TOPLAM 3 ARAÇ OLDU

Gönderilen 2 adet çöp kamyonunu yanı sıra geçtiğimiz aylarda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca yol süpürme aracı, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından ise 6 silindirli hidromek motor greyder hibe edilmişti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN