Nazilli Belediyesi, yağışların ardından teyakkuza geçti

Nazilli Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde etkili olan yoğun yağışın ardından teyakkuza geçti. Ekipler, dere taşkınlarına ve kapanan yollara eş zamanlı olarak müdahale etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Nazilli’de öğle saatlerinden itibaren etkili olan yoğun yağışın ardından Nazilli Belediyesi hemen teyakkuza geçti. Kentin farklı noktalarından aşırı yağışlar nedeniyle bazı yolların kapandığı haberini alan Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, tüm saha ekiplerine anında müdahale talimatı vererek birimlerden bilgi aldı. Su taşkınları sonucu kapanan yolları iş makineleri ile temizleyen ekipler, taşan dere yataklarında ise su tahliye işlemlerin gerçekleştirdi.

“BİZE ULAŞIN”

Aşırı yağışlar nedeniyle mağduriyet yaşayan tüm Nazillililerin 7 gün 24 saat 444 1 391 numaralı telefondan Nazilli Belediyesi’ne ulaşabileceğini kaydeden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Tüm mesai arkadaşlarımızla teyakkuz halindeyiz ve hemşehrilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Meydana gelen sel nedeniyle yaşanan olumsuz durumlara personellerimiz anında müdahale etmektedir. Vatandaşlarımızın maddi ve manevi herhangi bir sıkıntı yaşamaması için bizler buradayız” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN