Nazilli Belediyespor boksörü Türkiye şampiyonu oldu
Mersinde 24-31 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenen Naci Oral Genç Erkekler Ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'nda Nazilli Belediye Spor boksörü 51 kilogramda Tevfik Akkaş ikinci kez Türkiye şampiyonu oldu.
Mersinde 24-31 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenen Naci Oral Genç Erkekler Ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda Nazilli Belediye Spor boksörü 51 kilogramda Tevfik Akkaş ikinci kez Türkiye şampiyonu oldu.
Boks arenasından gelen zaferle mutluluğunu dile getiren Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, "Kulübümüz antrenörü ve Milli Takım Baş Antrenörü Yavuz Kılıç hocamız eşliğinde zorlu ve güzel geçen kamp dönemi çalışmalarının sonrasında ikinci kez 51 kilogramda Türkiye Şampiyonu olan, emeğinin karşılığını alan sporcumuz Tevfik Akkaş ile antrenörümüz Yavuz Kılıç’ı tebrik ediyorum .Sporcumuz 2-15 Nisan 2024 tarihleri arasında Hırvatistan’ın Pre şehrinde yapılacak olan Avrupa Şampiyonasında ve yıl içinde yapılacak Dünya Şampiyonasında ülkemizi ve Nazilli’mizi en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç şüphem yok. Nice başarılarda imzamız olacak" ifadelerini kullandı.
![Nazilli Belediyespor boksörü Türkiye şampiyonu oldu](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/nazilli-belediyespor-boksoru-t_1706864282_kz0hC7-2.jpg)
![Nazilli Belediyespor boksörü Türkiye şampiyonu oldu](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/nazilli-belediyespor-boksoru-t_1706864282_kz0hC7-3.jpg)
![Nazilli Belediyespor boksörü Türkiye şampiyonu oldu](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/nazilli-belediyespor-boksoru-t_1706864282_kz0hC7-4.jpg)
![Nazilli Belediyespor boksörü Türkiye şampiyonu oldu](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/nazilli-belediyespor-boksoru-t_1706864282_kz0hC7-5.jpg)
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)