Nazilli'de Bade Optik hizmete girdi
Nazilli'de yenilikçi ve dünya markalarının yer aldığı Bade Optik, hizmete başladı. Bade Optik'in açılışı, siyasiler, oda başkanları ve çok sayıda seçkin davetliyi buluşturdu.
Uzman kadrosuyla ön plana çıkan Bade Optik, geniş katılımla hizmete girdi. Yeşil Mahalle 622 sokak üzerinde bulunan Bade Optik’in sahibi Halil Tokkal’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılışa, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mehmet Akyol, Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Engin Tetik, Başhekim Yardımcısı Cem Önde, Optisyenler Odası Temsilcisi Vedat Duruk, ailesi, yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.
“BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZI BEKLİYORUM”
Bade Optik Sahibi Halil Tokkal, “Güzel bir açılış oldu. Açılışa gelen başta Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a ve seçkin davetlilere teşekkür ediyorum. Yerli ve yabancı birçok firmayla çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti noktasında her şeyi yapıyoruz. Bütün vatandaşlarımızı mağazamıza bekliyorum” ifadelerini kullandı.
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)