Nazilli'de dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçede LGS ve YKS'de ilk bine girerek derece yapan öğrenciler törenle ödüllendirildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Nazilli TV Haber Sitesi - Nazilli TV

Nazilli’de geleceğe pırlanta gibi nesiller yetiştirilmeye devam ediliyor. Son olarak Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2023 YKS ve LGS’de ilk bine girerek derece yapan öğrencilere törenle ödüllendirdi. Törene Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkan vekili Ali Ertürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, öğrenciler, aileleri ve okul müdürleri katıldı.

“EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ülkemizin geleceğine yön verecek gençlerle burada bulunmaktan dolayı onur ve gurur duyduğunu dile getiren Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Şimşek, “Geçen yıl Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 21 proje yaptık. Bu yıl da cumhuriyetimizin yüzüncü yılına yakışır 23 projemiz var. Yaz boyu hazırlıklarımızı tamamladık, yeni dönemde hayata geçireceğiz. Sınavlarda elde edilen bu başarılar, yapılan bu projeler sonucunda ortaya çıkıyor. Bu projeleri hayata geçirirken Kaymakamımızdan büyük destek görüyoruz, kendisine teşekkür ediyoruz. LGS’de Türkiye birincisi olan ve YKS’de ilk bine giren başarı öğrencilerimizi tebrik ediyorum, bizleri gururlandırdılar. Emeği geçen tüm velilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

“CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUZ”

Nazilli’nin bir eğitim şehri olduğunu ifade eden Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, “Özellikle aileler eğitimin önemi kavradığı için öğrencilerle birlikte eğitimin her aşamasında yer almakta. Bu da eğitimin kalitesini yükseltmekte. Bu eğitimin yanında öğretiminde desteklenmesi yanındayız. Sadece bilim önemli ama sanat ve sporunda ayrı bir yanı var. Bu senede ilçe milli eğitimin katkılarıyla cumhuriyetin 100 yıldönümünde 23 proje hazırladık. Bu sene sınavlar başarı elde eden öğrencileri canı gönülden kutluyoruz. Yeni eğitim öğretim hayatınızda bütün öğrencilerimiz başarılar diliyorum”

“HER ZAMAN DESTEĞE HAZIRIZ”

Nazilli Belediye Başkan vekili Ali Ertürk, herkese hayatlarının devamında başarılar dileyerek, her zaman belediye olarak destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN