Nazilli'de seferberlik ilan edildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 Şubat'ta gerçekleştireceği Nazilli ziyareti öncesi Nazilli Belediyesi'nin tüm müdürlük ve birimleri teyakkuza geçti. Toplu açılış töreni yapılacak Belediye Meydanı başta olmak üzere ilçe genelinde kapsamlı bir çalışma yapılarak gerekli tedbirler alındı. -

Nazilli'de seferberlik ilan edildi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri; ağaç budama ve hijyen çalışmaları ile yabani otların temizliğini gerçekleştirdi. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ise, refüjlerin bakım ve onarımlarını yaparak kaldırımların boyama işlemlerini yürüttü. Ayrıca ekipler tarafından miting alanı Türk bayrakları ile donatıldı.

“NAZİLLİ, TARİHİ BİR KALABALIĞA İMZA ATACAK”

Tüm Nazilli halkını 4 Şubat Cumartesi günü saat 15.00’te Belediye Meydanı’nda yapılacak toplu açılış programına davet eden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Türkiye Yüzyılı, Nazilli Yüzyılı’ sloganı ile coşkulu bir program için hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz sahada büyük bir hazırlık içinde. İnşallah Nazilli'miz tarihi bir kalabalığa imza atacak” dedi.

Bakmadan Geçme