Nazilli Menderes Anadolu Lisesi'nden büyük başarı
Aydın İl Sağlık Müdürlüğünün organ bağışına dikkat çekmek amacıyla düzenlediği 'Her Bağış Yeni Bir Hayat' resim yarışmasında 1'inci ve 3'üncü, Nazilli Menderes Anadolu Lisesinden çıktı. Öğrenciler, başarılarıyla ilçenin gururu oldu.
Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Organ Bağışı Haftası kapsamında "Her Bağış Yeni Bir Hayat" konulu resim yarışması gerçekleştirdi. Yarışma jürisinin yaptığı değerlendirmede Aydın İl 1’incisi Fatma Ceyda Aksaycık ve İl 3’üncüsü İrem Çelimli oldu. Yarışmanın ödül töreni Aydın Gar Müdürlüğünde yapılırken, ödüller sahiplerini buldu. Törende ödüller, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy ve İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz tarafından dağıtıldı. Vali Aksoy, yarışmada dereceye giren Menderes Anadolu Lisesi öğrencileri İl 1’incisi Fatma Ceyda Aksaycık, İl 3’üncüsü İrem Çelimli ve onları yetiştiren Görsel Sanatlar Öğretmeni Neslihan Geçer Eser'i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)