Özcan,'Her bir öğrenci bizim umudumuz'

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki sınava girecek öğrencilere başarılar diledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sınav sonucunun ne olursa olsun her bir öğrencinin kıymetli olduğunu vurgulayan Özcan, "Bugüne kadar her sınav öncesi evlatlarımızın heyecanlarını paylaştık, umutlarına ortak olduk. Her birini gözlerinden öpüyor, başarılar diliyorum” dedi.

"BAŞARILAR DİLİYORUM"
Nazilli Belediyesi olarak eğitim alanında elde edilen başarının artırılması için çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Özcan; “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana eğitim alanında güzel işlere imza attık. Belediyemiz bünyesinde NAZGEM’i kurduk. Fakültelerimizde düzenlenen konferanslarda öğrencilerimizle sık sık bir araya geldik. Her sınav öncesi okullarımızda stantlar açtık ve ihtiyaçları dahilinde öğrencilerimize hizmet vererek ücretsiz olarak su, kek, meyve suyu dağıtımı yaptık. Okullarımızı ziyaret ederek her yaştan öğrencimizin yanında olduk. Sınav sonucu ne olursa olsun her bir öğrencimiz bizim umudumuz, geleceğimiz ve kıymetlimiz. Bugüne kadar her sınav öncesi evlatlarımızın heyecanlarını paylaştık, umutlarına ortak olduk. Her birini gözlerinden öpüyor, başarılar diliyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN