Pehlivan: 'Efeler'e şeffaf belediyeciliği getireceğiz'
Yerel seçimlere sayılı günler kalırken, seçim çalışmalarında hız kesmeyen Cumhur İttifakı MHP'li Efeler Belediye Başkanı Adayı Burak Pehlivan, Efeler Belediyesi'ni yeni nesil belediyecilik ile tanıştıracaklarını ifade ederek Efeler'e şeffaf belediyeciliği getireceğiz dedi.
Yerel seçimlere sayılı günler kalırken, seçim çalışmalarında hız kesmeyen Cumhur İttifakı MHP’li Efeler Belediye Başkanı Adayı Burak Pehlivan, Efeler Belediyesi’ni yeni nesil belediyecilik ile tanıştıracaklarını ifade ederek "Efeler’e şeffaf belediyeciliği getireceğiz" dedi.
Aydın’da seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Cumhur İttifakı’nın MHP’li Efeler Belediye Başkan Adayı Burak Pehlivan, Aydın’ın önde gelen iş insanlarıyla bir araya gelerek projelerini paylaştı. Şeffaf belediyecilik anlayışını benimsediklerine dikkat çeken Pehlivan, yaptığı açıklamada Efeler Belediyesi’ni yeni nesil belediyecilik ile tanıştırarak denetlenebilir bir ortam oluşturacaklarını vurguladı. Belediyenin dijitalleşme sürecine dair öne çıkan bir proje olan "İmar İşlerinde Dijital Dönem" adlı proje çerçevesinde, vatandaşların online imar başvurularının 15 gün içerisinde değerlendirileceğini belirten Pehlivan, bu sayede belediyenin önünde uzun saatlerce beklemenin sona ereceğini ifade etti. Projeyi hayata geçirerek daha hızlı ve etkili bir hizmet sunmayı hedeflediklerini belirten Pehlivan, dijital dönüşümün belediyenin çalışma verimliliğini artıracağını ve vatandaşların beklentilerine daha hızlı yanıt verilebileceğinisöyledi.
![Pehlivan: 'Efeler'e şeffaf belediyeciliği getireceğiz'](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/pehlivan--efeler-e-seffaf-bele_1708243202_vNO7A9-2.jpg)
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)