Pehlivan, AYMAS esnafı ile buluştu
Cumhur İttifakı Efeler Belediye Başkan Adayı Burak Pehlivan, AYMAS Galericiler sitesi esnafıyla bir araya geldi. Pehlivan ''Bizim gönlümüzün ve belediye makamımızın kapıları vatandaşlarımıza her zaman açık olacak'' dedi.
Cumhur İttifakı Efeler Belediye Başkan Adayı Burak Pehlivan, AYMAS Galericiler sitesi esnafıyla bir araya geldi. Pehlivan ““Bizim gönlümüzün ve belediye makamımızın kapıları vatandaşlarımıza her zaman açık olacak’’ dedi.
Cumhur İttifakı Efeler Belediye Başkan Adayı Burak Pehlivan, Aydın’ın tüm sorunlarını çözmeye hazır olduğunu belirterek ‘Sorumluluklarımın bilincinde olarak desteğinizi istiyorum” dedi. Pehlivan AYMAS esnafına yönelik hitabında “Şehrimizin trafiğinden, çöpüne, sokakta gezen başıboş hayvanına kadar çözüme ulaşmayan birçok kronik sıkıntısı var. Genel ve yereli birleştirerek tüm sorunları çözmek istiyoruz. Memleketimize hizmeti getirmek için bakanlıklarımızın kapısını aşındırarak şehrimize hizmeti getireceğiz. Bunu nasıl yapacağız? İl başkanlarımız, ilçe başkanlarımız ve milletvekillerimiz ile birlikte yapacağız. Büyükşehir’de Mustafa abimiz seçimi aldıktan sonra, sıkıntımızın yüzde 75’i ortadan kalkmış olacak. Yüzde 25’i için de biz elimizden geleni yapacağız. Bu noktada daha yaşanabilir, daha keyifli, onurlu, başı dik ve güzel bir Efeler için adım attık. Desteklerinizi bekliyoruz. 30’dan geriye saymaya başladık. 31 Mart akşamına kadar harıl harıl çalışacağız. Allah’ın izniyle de 31 Mart gecesi seçimi kazanarak meydanda kutlama yapmak istiyoruz. Bu dönem çok tarihi bir dönem ve sorumluluğumuz çok büyük.” dedi.
Toplantıya katılan AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten de toplantıya katılan vatandaşlardan Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Mustafa Savaş’a Efeler Belediye Başkanlığı için de Burak Pehlivan’a oy istedi.
![Pehlivan, AYMAS esnafı ile buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/pehlivan-aymas-esnafi-ile-bulu_1709446802_st2hKm-2.jpg)
![Pehlivan, AYMAS esnafı ile buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/pehlivan-aymas-esnafi-ile-bulu_1709446802_st2hKm-3.jpg)
Bakmadan Geçme
![Aydın İl Sağlık Müdürlüğü voleybol turnuvasında 3'üncü oldu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-il-saglik-mudurlugu-vole_1722064562_1CMwtW.jpg)
![Hastane temizlik personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/hastane-temizlik-personeline-i_1722063841_oh2WpA.jpg)
![Aydın Büyükşehir Belediyesi kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-buyuksehir-belediyesi-ki_1722063121_0eOHFD.jpg)
![Parktaki bankı çaldı, hurdaya dönüştüremeden yakalandı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/parktaki-banki-caldi-hurdaya-d_1722022681_mV0HLg.jpg)
![Söke'deki KİPAŞ Kağıt Fabrikası'nda maaş krizi: İşçiler kuleye çıktı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/soke-deki-kipas-kagit-fabrikas_1722022321_znaGOB.jpg)
![Firari hükümlü polise yakalanmamak için 2'nci kattan atladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/firari-hukumlu-polise-yakalanm_1722021843_UdOw83.jpg)