Sakarya, 'Ben de varım' dedi

Nazilli'nin tanınmış ve sevilen iş insanlarından Recep Sakarya, 14 Mayıs'ta yapılacak milletvekilliği seçimlerinde İYİ Parti'den milletvekili aday adayı olacağını duyurdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Aydın’da da 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimi için aday adayları başvurulara devam ediyor. Son olarak Nazilli’nin tanınan iş insanlarından Sakarya Ticaret’in sahibi İYİ Partili Recep Sakarya “Sizleri en güzel şekilde Ankara’da temsil etmek için bu göreve talibim” sözleri ile aday adaylığını açıkladı.

CESURLAR HAREKETİNİN NEFERLERİYİZ

Sakarya, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Ben Recep Sakarya. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Nazilli’mizin Arpaz Mahallesindenim. Nazilli'de mobilya ve inşaat sektöründe 15 senedir faaliyet gösteren bir esnafım. 3 dönem İYİ Parti Nazilli İlçe Yönetimi'nin çeşitli kademelerinde görev aldım. Çeşitli dönemler Nazilli Belediyespor'da yöneticilik yaptım. İYİ Partimiz, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in önderliğinde bir avuç insanın emeğiyle kuruldu. Fakat bu kuruluş aşaması kolay olmamış, çeşitli engellemelere göğüs gererek gerçekleşmiş, her türlü baskı ve tehdide boyun eğmeden bugünlere ulaşmıştır. Ve bizler, cesurlar hareketinin neferleri olarak yarınlara ulaşma gayesiyle yeni bir yola baş koyuyoruz. Genel Başkanımızın da belirttiği gibi Türkiye'nin dünya ülkeleri arasındaki eski ve mağrur yerini alabilmesi için hazırız. Adaletin, devletin temeli olduğu bilinciyle her türlü haksızlığa karşı koyarak hemşehrilerimizin haklarını en yüksek noktada dile getirmek için hazırız.”

“HEP BİRLİKTE KARARLAR ALACAĞIZ”

Sakarya, “Başta Nazilli’miz olmak üzere, Aydın’ımıza değer katabilmek, gençlerimize yaşanabilecek bir şehir bırakmak için hazırız. Ülkemizin teminatı ve geleceği olan çocuklarımız için, ülkemizin kurucusu Atatürk'ün ümidi olan gençlerimiz için hazırız. Anadolu kültürünün mimarı, İstiklal Savaşımızın çimentosu olan emekçi kadınlarımız için hazırız. Bu şehrin insanının artık geleceğe ümitle bakmaya ihtiyacı var. Bu şehri gönülden seven bir vekile ihtiyacı var. Profesyonel ekibimle, şehrimizin her kesiminden insanları dahil ederek çalışma prensiplerimizi belirleyecek ve bu yönde hep birlikte kararlar alacağız. Sizleri en güzel şekilde Ankara'da temsil etmek için bu göreve talibim. Mustafa Kemal Atatürk'ün sözüyle; 'Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.' Hemşehrilerimizi saygı ve hürmetle selamlıyor, kıymetli fikir ve desteklerinizi bekliyorum” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN