- Haberler
- Kültür Sanat
- Sergiledikleri gösterilerle engelleri aştılar
Sergiledikleri gösterilerle engelleri aştılar
Aydın'ın Bozdoğan ilçesinde engelli öğrenciler, sergiledikleri gösterilerle engelleri aştılar.
Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde engelli öğrenciler, sergiledikleri gösterilerle engelleri aştılar.
Engelliler Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikler il genelinde devam ediyor. Bu çerçevede Bozdoğan ilçesindeki Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri gösteri düzenledi. Halk oyunları gösterisinden şarkıcı taklitlerine kadar bir çok performansın sergilendiği etkinlikte, engelli öğrencilerin sahnelediği gösteriler büyük beğeni topladı. Etkinlikte unutulmaz bir gün geçiren öğrenciler, hem eğlendi hem eğlendirdi. Etkinliğe katılan Bozdoğan Kaymakamı İbrahim Gökçe ise öğrencileri tebrik etti.
Konu ile ilgili Bozdoğan Kaymakamlığı’ndan yapılan paylaşımda "Kaymakamımız İbrahim Gökçe, Belediye Başkan Vekili Savaş Mammacı, ilçe protokolümüz ve vatandaşlarımız ile birlikte, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Bozdoğan Özel Eğitim Uygulama Okulu’nun düzenlemiş olduğu etkinliğe katılarak öğrencilerimizin sergilediği gösterileri izlemiştir. Bu güzel etkinliği gerçekleştiren idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Sevgi, tüm engelleri aşar" ifadeleri yer aldı.
![Sergiledikleri gösterilerle engelleri aştılar](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/sergiledikleri-gosterilerle-en_1715857202_vV7Euh-2.jpg)
![Sergiledikleri gösterilerle engelleri aştılar](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/sergiledikleri-gosterilerle-en_1715857202_vV7Euh-3.jpg)
![Sergiledikleri gösterilerle engelleri aştılar](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/sergiledikleri-gosterilerle-en_1715857202_vV7Euh-4.jpg)
![Sergiledikleri gösterilerle engelleri aştılar](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/sergiledikleri-gosterilerle-en_1715857202_vV7Euh-5.jpg)
![Sergiledikleri gösterilerle engelleri aştılar](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/sergiledikleri-gosterilerle-en_1715857202_vV7Euh-6.jpg)
![Sergiledikleri gösterilerle engelleri aştılar](https://i.nazillitv.com/c/90/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/sergiledikleri-gosterilerle-en_1715857202_vV7Euh-7.jpg)
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)