Şermet: 'Bana gelen bir şey yok'
Görevine son verildiği yönündeki iddialara cevap veren Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, 'Bana gelen bir şey yok. Görevimin başındayım.' dedi.
Misli.com 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Nazilli Belediyespor’da Teknik Direktör Hasan Şermet ile yolların ayrıldığı iddia edildi. Konuyla ilgili konuşan Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet, “Bana gelen bir şey yok. Tebliğ edilen bir şey yok. Görevimin başındayım.” dedi.
Öte yandan Şermet’in annesinin vefat ettiği öğrenildi. Acı haber üzerine Şermet’in cenaze için Nazilli’den memleketine gittiği öğrenildi.
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)