Söke Belediyesi Yaz Okulu'na kayıtlar başladı

Söke Belediyesi'nin, düzenlediği Yaz Okulu Kurs kayıtları büyük bir ilgiyle başladı. Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan yaz okulu kurslarında kayıtlar alınmaya başlarken, 14 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecek. Kayıt işlemleri, Bedesten Kurs Merkezi'nde gerçekleştiriliyor.

Söke Belediyesi’nin, düzenlediği Yaz Okulu Kurs kayıtları büyük bir ilgiyle başladı. Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan yaz okulu kurslarında kayıtlar alınmaya başlarken, 14 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecek. Kayıt işlemleri, Bedesten Kurs Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

Kayıtların ilk gününde yoğun bir ilgi ile karşılaşılırken, kayıtların kontenjan ile sınırlı olduğu belirtildi. Yaz okulunda 7-14 yaş arası çocuklar için çeşitli kurslar ücretsiz olarak sunulacak. Bu kurslar arasında gitar, bağlama, tiyatro, drama, cimnastik, zeybek, modern dans, bale, Anadolu Ateşi, ingilizce, basketbol, futbol, resim, el becerileri, zumba kids ve plates kids eğitimleri bulunuyor.

Çocukların yaz tatilini verimli ve eğlenceli bir şekilde değerlendirmeleri için harika bir fırsat oluşturacak olan kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için Bedesten Kurs Merkezi’nde başvurular kabul edilebilecek.

Söke Belediyesi Yaz Okulu'na kayıtlar başladı
İHA

Bakmadan Geçme