Söke'de metruk bina alevlere teslim oldu
Aydın'ın Söke ilçesinde çıkan yangında metruk bina alevlere teslim oldu.
Aydın’ın Söke ilçesinde çıkan yangında metruk bina alevlere teslim oldu.
Edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi Muradiye Caddesi üzerinde bulunan metruk bir binada henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Dumanları görenler durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Hızla olay yerine gelen Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, yangına müdahale ederek söndürdü. Yangın sonrası metruk bina kullanılamaz hale geldi.
Yangınla ilgili soruşturma sürüyor.
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)