Tekin, mazbatasını aldı
Nazilli Fırıncılar Odası seçimini kazanarak başkanlık koltuğuna oturan Mahmut Tekin, mazbatasını aldı.
Nazilli’de iki adayın yarıştığı Fırıncılar Odası seçiminde Mahmut Tekin yeni başkan olarak seçildi. Başkanlık koltuğuna oturan Tekin, yönetimiyle gittiği Nazilli İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.
‘HAYIRLI OLSUN’
Başkan Tekin, “Rabbime şükürler olsun bize bu görevi nasip etti. Bize bu yetkiyi layık gören tüm değerli üyelerimize sonsuz şükranlarımı sunarım. Yeni görevimiz hayırlı, uğurlu olsun. Tüm esnaflarımıza hayırlı işler dileriz. Çalışmalarımızla her zaman sahada ve üyelerimizin yanında olacağız” dedi.
Bakmadan Geçme
![Aydın'da 110 kilo kıyılmış tütün ele geçirildi](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/aydin-da-110-kilo-kiyilmis-tut_1722000963_swKt0L.jpg)
![Efeler Belediyesi'ne uluslararası destek](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/efeler-belediyesi-ne-uluslarar_1722000362_wDRl46.jpg)
![Nazilli Belediyesi kadın muhtarlarla buluştu](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/nazilli-belediyesi-kadin-muhta_1722000002_TM16HE.jpg)
![Kuşadası Ticaret Odası elektriğini GES'ten üretmeye başladı](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kusadasi-ticaret-odasi-elektri_1721999284_E6rz8f.jpg)
![Başkan Künkcü ve şoförler odası başkanlarından Ankara çıkarması](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-kunkcu-ve-soforler-odas_1721999162_t43ap2.jpg)
![Yazın keyfi Aydın Büyükşehir Belediyesi Tekstil Park'ta yaşanıyor](https://i.nazillitv.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/yazin-keyfi-aydin-buyuksehir-b_1721999200_h9PTZt.jpg)