İbrahim Veli erkekliğe ilk adımını attı

Aydın'ın Nazilli ilçesinde Sevgi ve Özay Yılmaz'ın oğlu İbrahim Veli düzenlenen sünnet töreniyle erkekliğe ilk adımı attı. İbrahim Veli, deprem döneminde kumbarasını bağışlaması ile ilçede akıllara kazınmıştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Nazilli TV Haber Sitesi - Nazilli TV

Nazilli’de Yıldıztepe Mahallesi Muhtar adayı Özay Yılmaz ve Sevgi Yılmaz'ın oğulları İbrahim Veli için Yeni Mahalle cumartesi Kapalı Pazar yerinde sünnet cemiyeti gerçekleştirildi. Şubat ayında yaşanan deprem felaketinde kumbaradaki paraları bağışlamasıyla herkese örnek olan 8 yaşındaki İbrahim Veli Yılmaz’ın sünnet törenine Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, yakınları, esnaflar ve davetliler katıldı.

GELENEKSEL YEMEKLER İKRAM EDİLDİ

Sevgi ve Özay Yılmaz davetlileri kapıda karşılarken, yakından ilgilendiler. Davetlilere yöresel tatlardan oluşan yemekler ikram edildi. Cemiyette geleneksel olan süslenen otomobillerle kornalar çalınarak şehir turu atıldı.

DEPREMDE KUMBARASINI BAĞIŞLAMIŞTI

Tüm Türkiye’yi gönülden yaralayan 6 Şubat depreminde yardım noktasına gelen ilk isimlerden olan İbrahim Veli, oyuncak almak için para biriktirdiği kumbarasını depremzedeler için bağışlamıştı. İbrahim Veli yaptığı bu hareketle en acı dönemde biraz da olsa kalpleri yumuşatmıştı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN