Mobil vezne esnafının hizmetinde

Nazilli Belediyesi tarafından kurulan mobil vezne aracı, hizmet binasındaki yaşanan yoğunluğu azaltmak ve sanayi esnafına kolaylık sağlamak amacıyla Yeni Sanayi Vakıfbank Şubesi önünde hizmet vermeye başladı.

Mobil vezne esnafının hizmetinde
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın talimatıyla,Mobil Vezne Aracı, Mali Hizmetler Müdürlüğü Emlak Servisi’nde yaşanan yoğunluğu azaltmak ve vatandaşlara daha hızlı hizmet verebilmek amacıyla Yeni Sanayi’de faaliyete başladı.

HAFTADA 2 GÜN HİZMET VERECEK

Sanayi esnafının belediyeye gelmeden, belediye ile ilgili tüm ödemelerini yapabileceği mobil vezne aracının hizmete girmesi ile yaşanan yoğunluğun azamiye indirildiğini kaydeden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Pazartesi ve Çarşamba günleri mobil vezne aracımız sanayi bölgesinde hizmet verecek. Vatandaşlarımıza daha hızlı hizmet verebilmek ve ödemelerinde kolaylık sağlamak için çalışan mobil vezne aracımız özellikle yaşlı ve engelli vatandaşlarımız öncelikli olmak üzere tüm hemşehrilerimize hizmet vermeye devam edecek” dedi.

Emlak vergisi gibi ödemeler ve belediye işlemleri ile ilgili bilgi almak isteyen vatandaşlar mobil vezne hizmetinden memnun olduklarını dile getirdi.

Bakmadan Geçme