• Haberler
  • Güncel
  • Nazilli'de eşleri evden kaçan iki koca Esra Erol'a başvurdu

Nazilli'de eşleri evden kaçan iki koca Esra Erol'a başvurdu

Aydın'ın Nazilli ilçesinde yaşayan 42 yaşındaki Ali Kaçar ve 33 yaşındaki Sezer Şevke, evden kaçan eşlerini bulmak için Esra Erol'un sunduğu televizyon programına katıldı.

Nazilli'de eşleri evden kaçan iki koca Esra Erol'a başvurdu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Nazilli’de eşlerinin evden kaçtığını söyleyen 42 yaşındaki Ali Kaçar ve 33 yaşındaki Sezer Şevke, çareyi Esra Erol’un sunduğu programa çıkmakta buldu. Programda konuşan Ali Kaçar, 5 yıldır dini nikahlı eşi olan S.B’nin, kendisinin akrabası olan A.K. adında bir erkeğe kaçtığını ileri sürdü.

“EŞİMİ KANDIRDI BİRLİKTE KAÇTILAR”

İddialarını sürdüren Kaçar, akrabası olan Sezer Şevke’nin resmi nikahlı eşi A.Ş’nin de, eşi S.B tarafından kaçmaya ikna edildiğini söyledi. Şevke, “Ali Kaçar’ın eşi benim eşimi kandırdı, birlikte kaçtılar” dedi. S.B’nin kaçtığı A.K’nin kardeşi olan M.K’nin, Şevke’nin eşi A.Ş ile ilişkisi olduğu dile getirildi.

Programa telefonla bağlanan S.B., kaçtığı iddia edilen A.K ile aralarında bir ilişki olmadığını ifade etti.

İDDİALARI KABUL ETTİ

A.Ş ise A.K’nin kardeşi M.K. ile birlikte olduğunu kabul etti. M.K ile sosyal medyadan tanıştığını kaydeden A.Ş., evden kaçtığını doğrulayarak, Şevke’den boşanmak istediğini söyledi. Şevke de yaşanan olayların ardından boşanmak istediğini bildirdi.

Bakmadan Geçme