Nazilli'de parklar çocuklar ile cıvıl cıvıl olacak

Nazilli Belediyesi, ilçe genelinde yatırımlarına devam ederken çocukları unutmuyor. Kentte bulunan eskimiş oyun grupları Başkan Kürşat Engin Özcan'ın talimatıyla yenileniyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Nazilli Belediyesi bir çocuğun daha yüzünü güldürmek için çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelindeki çocuk parklarını bakıma alan Nazilli Belediyesi ekipleri, son olarak Zafer Mahallesi’nde bulunan Yunus Emre Parkı’nda oyun gruplarının tamamını yeniledi.
Çalışmalar kapsamında kullanım ömrünü tamamlamış eski ve kullanışsız oyun grupları Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından kaldırıldı.
Öte yandan çocukların güvenle kullanabileceği, fiziksel gelişimlerini destekleyen modern oyun grupları eklenerek parkın kötü görüntüsü de ortadan kaldırılmış oldu.

MUHTAR CERTEL’DEN MAHALLESİ ADINA TEŞEKKÜR

Zafer Mahallesi’nin en büyük çocuk oyun alanlarından biri olan Yunus Emre Parkı’nda yapılan çalışmalardan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Mahalle Muhtarı Mustafa Certel; “Başta Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan olmak üzere emeği geçen tüm belediye çalışanlarına şahsım ve mahallem adına teşekkür ediyorum. Mahallemizdeki çocuklar özellikle yaz aylarında bu parkta uzun süre vakit geçirip yaşıtları ile sosyalleşme imkanı buluyor. Yenilenmesi bizleri çok mutlu etti” diye konuştu.

“EKİPLERİMİZ VAR GÜCÜYLE ÇALIŞIYOR”

Parklarda yürütülen çalışmaların ihtiyaç ivediliği gözetilerek ilçe genelinde devam edeceğini dile getiren Başkan Özcan; “Nazilli’mizde kişi başına düşen yeşil alan miktarının artırılması ve vatandaşlarımızın aileleri ile keyifli vakit geçirebilmesi için bu alanlarının düzenli olarak bakımlarının yapılması, rutin belediyecilik hizmetlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi için ekiplerimiz var gücüyle çalışıyor. Emeklerinden dolayı tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN