Nazilli'de yol çalışmasının sonuna gelindi

Nazilli Belediyesi ekipleri tarafından, Yeni Sanayi Mahallesi 1004 Sokak'taki çalışmalar kapsamında eski kullanışsız yol baştan sona kazınarak stabilize işlemleri tamamlandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Yeni Sanayi Mahallesi 1004 Sokak’ta başlatılan yol yenileme, bakım, onarım ve parke taşı döşeme çalışmalarında sona gelindi. Çalışmalar kapsamında eski kullanışsız yol baştan sona kazınarak stabilize işlemleri tamamlandı. Kenar bordürleri döşenen yol parke işlemlerinin ardından günümüze uygun ve modern bir görünüme kavuşturuldu. Yıllardır yapılmayı bekleyen ve hem yaya hem de araç trafiğinin yoğun olduğu yolun yenilenmesi ile mahalle sakinleri de rahat bir nefes aldı.

“KISA SÜREDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI”

Çalışmalarından dolayı Nazilli Belediyesi’ne teşekkür eden Yeni Sanayi Mahalle Muhtarı Osman Yalın; “Başkanımıza talebimizi ilettik ve aynı hafta içinde çalışmalarımız başladı. Nisan ayı başında başlatılan yolumuz daha ay bitmeden tamamlanıyor. Allah emeği geçen herkesten razı olsun. Başkanımız sayesinde mahallemiz hizmet almaya başladı” dedi.

“YILLARDIR YAPILMAYI BEKLEYEN YOLDA SONA GELİNDİ”

Yeni Sanayi Mahallesinde yıllardır yapılmayı bekleyen 1004 Sokak’taki yol için çalışmaların sonuna gelindiğini belirten Başkan Özcan; “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana Nazillimizin hem merkez hem de merkezden uzak mahallelerine hizmet götüreceğimizin sözünü vermiştik. Yaptığımız tüm yolları uzun yıllar vatandaşlarımıza hizmet edecek, modern ve sağlam şekilde yapmak her zaman önceliğimiz oldu. Yeni Sanayi Mahallemizde de yıllardır yapılmayı bekleyen 1004 Sokak’ta bugün itibariyle sona geldik. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN